Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok az iso whey...

Mit gondoltok az iso whey zero-ról?

Figyelt kérdés
Milyen minőségű fehérje? Kinek melyik íz tetszik a legjobban? Megéri?

2017. febr. 4. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam venni, amikor akciós. Ősszel pl. volt a builderen a 2,27 kg-os 12 990-ért (17 ezerről leakciózva), vettem is kettőt. De emlékszek, hogy tavaly és tavaly előtt is tavasz beköszöntével akciózta a Biotech a fél kilóst 3 ezerre, így akár most márciusban is várható. Jó minőségű szerintem ízre, oldódásra és talán még hatásra is. Bár ez utóbbit egyértelműen nehéz egy fehérjének tulajdonítani, hogy ettől feszesebbek az izmok, de az edzőtársam is erről számolt be. Fogyózós, szálkásítós időkre szoktam meghagyni, amikor nagyobb szerepe van a minőségibb ételeknek, kiegészítőknek mert egyébként hobbi szinten felesleges tömegnövelő időszakban, csak max. ha valaki nem sajnálja rá a pénzt. Szinte mindegyik íz ki lett próbálva, nekem a kókusz jött be, de az a legjobb amikor a fél kilósokból tudsz betárazni és lehet variálni.
2017. febr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Drága. Nem éri meg. Az izolátum amúgy is felesleges.
2017. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Drága. De ha van pénz akkor jó(csak ugye ha megvan minden).
2017. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Laktózérzékeny vagyok, nekem bevált. Kedvenc ízeim a mogyorós, banános és a karácsonyi mézeskalács íz.
2017. febr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!