Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tejsavófehérje vagy rizsfehérje?

Tejsavófehérje vagy rizsfehérje?

Figyelt kérdés
Melyiket használjátok és nektek melyik jött be?

2017. febr. 15. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
tejsavo.
2017. febr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem használom... nem szeretem végletekig finomított élelmiszerekből fedezni a szükségleteimet.
2017. febr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tojásproteint szoktam használni csak. A tejsavóval tele a tököm.
2017. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mi a gond a tejsavóval?
2017. febr. 15. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Én speciel ragyásodom tőle, mint az állat. Nem csak az arcom, a hátam és a vállam is. Laktóz érzékeny nem vagyok egyébként, tejtermékektől nem jön elő ez a gond. Papíron elvileg a tojásfehérje nehezebben emészthető, mégis én azt könnyebben emésztem érezhetően. Hajlamos vagyok időnként íny gyulladásra, a tejsavótól ez is csak rosszabb, a tojással semmi gond.


Két legnagyobb hátránya a tojásproteinnek, hogy egyrészt az íze nem olyan kellemes mint a tejsavónak, másrészt oldódása is rosszabb. Nálam ez a két tényező nem játszik, mivel mindig turmixolok hozzá banánt, vagy fagyasztott gyümölcsöket, így az íze jó lesz, másrészt undorító műanyag shakereket nem használok, kizárólag turmix gépet, így az oldódás is megoldva.


Én nem mondom neked, hogy a tejsavó szar, én csak az én személyes példámat mondtam el. Előtte évékig fogyasztottam tejsavót de váltottam.

2017. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!