Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi DMSO-t adjak az androgé...

Kkkkkkkiiiiiii kérdése:

Mennyi DMSO-t adjak az androgélhez?

Figyelt kérdés

Az androgél alapvetően 50 mg tesztoszteront tartalmaz, de a felszívódási ráta csak 10 %, tehát az 50 ből összvissz 5 mg szívódik fel és kerül a véráramba...

van valakinek tapasztalata DMSO-val? (dimetil szulfoxid)

Annyit még hozzátenném, hogy nem most kezdő kondis vagyok, aki fél a tűtől, hanem egy nemet váltó személy, aki biológiailag nő... természetesen tisztában vagyok vele, hogy ezt nem mindenki tudja tolerálni, de megkérek mindenkit, hogy a negatív jellegű kommenteket mellőzzük

tényleg csak az érdekelne, hogyan tudom erősíteni az androgél hatását, illetve, mi történne, ha elkezdeném használni a DMSO-t?

nem akarom hirtelen lesokkolni a szervezetem, nem tudom milyen ösztrogén konverzióra, aromatizációra számíthatnék, így óvatosan, fokozatosan kezdeném alkalmazni és 2 hetente lecsekkolnám a laborerdményt, hogy minden rendben van-e...


2017. febr. 15. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

OFF

Miért nem szuri inkább?

2017. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tibor1960 válasza:

Szerintem veszélyes minden külsö hormonbeavatkozás és jó szivvel egy nemi átalikitást sem tudnék javasolni senkinek, De ne gonold, hogy intoleréns vagyok, ezért itt az info ami tovább segithet.

A Teva-Dolobene gél ca 15% DMSO-t tartalmaz a felszivódás javitására.

"Mit tartalmaz a Teva-Dolobene gél?

A készítmény hatóanyagai a dimetil‑szulfoxid (DMSO), heparin‑nátrium, dexpantenol.

150 mg dimetil‑szulfoxid (DMSO), 500 NE (nemzetközi egység) heparin‑nátrium, 25 mg dexpantenol egy gramm gélben.

Egyéb összetevők (segédanyagok): rózsaolaj, törpefenyőolaj, citronellaolaj, makrogol-glicerinéter-hidroxisztearát, karbomer (Carbopol 98 NF), trometamol, izopropil-alkohol, víz."



"Mielőtt elkezdi alkalmazni ezt a gyógyszert, olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájékoztatót"

Teva-Dolobene gél (DMSO) - Betegtájékoztató

[link]

2018. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!