Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy zajlik ez a "kitapasztalá...

Hogy zajlik ez a "kitapasztalás" az első szálkásitáskor?

Figyelt kérdés

szóval ez az első hét

reggel lemértem magam, makrókat belőttem, minden faja, akkor most egészen a köv. hétfőig tartsam amit összehoztam és akkor mérjem le magam?


2017. febr. 27. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Egy hét kevés.

A mérleg nem ad megfelelő infót. Ha rendesen kiszarod magad, nagyobb súlycsökkenést okoz.

Csak a látványt nézd.

2017. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegelni is kell, de nyilván éhgyomorra azonos időpontban reggel miután felkeltél és kiszartad magad.
2017. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy hét kevés, lehet, hogy vesztesz egy kiló zsírt, de feljön egy kiló víz, vagy lemegy 4... Egy hét tempós fogyás max. 1 kiló, míg a test ingadozása sokkal több lehet.

Az első hét amúgyis speckó, rengeteg vizet lehet veszteni. Szóval mondjuk tartsd 2 hétig, aztán a 2. hét tapasztalatából kiindulva változtathatsz, persze még ez is kevés idő, de nem várhatsz hónapokig, a 2. héten már jó eséllyel látod, kb. mi van.

2017. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek

még egy kérdésem lenne de ez cska ilyen kiváncsiskodás: nektek mennyire volt "nehéz" az első szálkásitás, és mennyire volt nehéz utána a többi? :) csak ilyen kis lelkierősitésképp kérdem :)

2017. febr. 27. 17:55
 5/6 Krisz85 ***** válasza:

ha szeretsz zabálni akkor van egy rossz hírem, : kva nehéz lesz, mivel tisztán enni nem könnyű és pepecselés, hogy jó kajákat csinálni ami még belefér a szigorú diétába, és ez még cska nem is versenyidéta, csak diéta, abból is a jobb fajta


ha rádjön az íz éhség, édes, vagy sós, fűszeres után, akkor jó hírem van, bontod le a zsír, ezt nagyon sok testépítő így látja, hozzáteszem ha éhezel, tehát korog a gyomrod két étkezés között akkor a bevitt tápanyag kevés az edzéshez képest,, növelni kell a komponenseket,

2017. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zedricht ***** válasza:
Most van az első, heti méréssel. Nekem nem nehéz,súlyokat is emelem. Kell a mérés, ha nagyon mrgszalad egy idő után, akár izomvesztés is lehet. De ezt hamar kitapasztalod majd:)
2017. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!