Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Adódhat abból probléma, ha...

Protech0331 kérdése:

Adódhat abból probléma, ha túl hamar váltok haladó edzestervre?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A haladó edzésterv nem azt jelenti, hogy azt a kemények csinálhatják csak és attól leszel csak igazán izmos.

Attól haladó, hogy egy haladó lassabban tud csak fejlődni és több munkára van szüksége a fejlődéshez.

Kezdőként miért akarnál lassabb fejlődést, keményebb munkával?

2017. márc. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az,hogy sokkal lassabbam fogsz fejlődni tőle.Vagy talán egyáltalán nem is fogsz.De már kiírtál egy kérdést erről,látszik,hogy fingod nincs az edzésről
2017. márc. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Én sem értettem hozzá amikor kezdtem, 10+ éve. Osztott edzéstervvel edzettem ráadásul úgy és azt, ahogy én azt gondoltam, tökegyedül.

Fejlődtem... Lehet ha a mai eszemmel kezdenék el edzeni jobban fejlődnék, de teljesen lényegtelen már, mert úgy is fejlődtem és ha még ennyi idő után sem untam meg, valamit biztos jól csináltam.

2017. márc. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval itt a válasz, bajod nem lesz tőle, viszont jobban jársz egy kezdő programmal.
2017. márc. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!