Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy növeljem meg izmaimat a...

Hogy növeljem meg izmaimat a leggyorsabb módon?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok kicsit vékony 60 kg nagyon szálkás vagyok. Már elegem lett hogy ilyen vékony vagyok és elhatároztam hogy elkezdek keményebben gyúrni van itthon egy csomó súlyunk és egy összetett kondigép szóval nem kell konditerembe mennyek. Valaki tudna segiteni abban hogy ír egy komolyabb edzestervet nagyon motivált vagyok naponta akarnek gyurni kerdes hogy milyen modon es milyen feherjeporokkal persze nem felfujni akarom magamat. Előre is köszi a válaszokat.
2017. márc. 8. 23:33
 1/4 Dongaben válasza:
100%
Tegyél súlyokat a laptopra, és emelgesd...:) Szerintem: Nem ide szántad a kérdést...
2017. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy Photoshoppal. Hogy kategóriánál maradjunk. :D
2017. márc. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A testépítés 90% táplálkozás és 10% edzés. Aki ezt nem hajlandó elhinni, az hiába mozgat meg sok száz tonnányi súlyt, semmit sem ér el vele. Alapozásnak ajánlott a Sárga kapszula című könyv, később a Joe Weider-biblia.
2017. márc. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát azért aki jól eszik de nem edz, annak ugyanúgy nem lesz semmije, mint aki rosszul eszik de lökdösi a súlyokat. Maradjunk annyiban, hogy az étrend és az edzés között szorzójel van, azaz tökmindegy mit csinálsz, ha az egyik nulla.
2017. márc. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!