Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A napi fehérjebevitelbe nem...

A napi fehérjebevitelbe nem kéne számolni azt, ami szénhidrátforrásban levő fehérje? Pl. zabpehely, rizs

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én számolom.
2017. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha megeszed nyilván kell.
2017. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem,eddig én is így csináltam,csak olvastam,hogy azokban nincs teljes fehérje,hiányoznak aminosavak.Lehet,hogy úgy tudnék még fejlődni,felszedni pár kilót,csak nem fér bele az időmbe meg ahhoz rengeteget kéne enni fehérjét,tehát ami állati eredetű.
2017. márc. 21. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:

istenem....

van aki egyáltalán nem eszik húst és ugyanúgy izmos

a fehérje az fehérje

2017. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó nem csak húsra gondolok,hanem a napi 2 g/testsúlykilogrammnyi fehérjének úgy kéne meglenni,hogy nem számoljuk bele a növényi eredetűben lévő fehérjét.Vagy ez is vezethet stagnáláshoz.Tehát állati fehérje,ahhoz minden nap kb fél kiló hús kéne,valamennyi tojás,1-2 turmix.Így lenne meg,ha az előbbit nem számoljuk bele.
2017. márc. 21. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, honnan veszed ezeket a butaságokat?
2017. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én beleszámolom, vagyis a program akit használok, számolja ha kell, ha nem. De ez nem jelentős, mivel a napi 50g zabomban nincs olyan sok, a zöldségeimben meg főleg nincs, egyéb köretben sincs annyi, mivel "könnyű" nőként eleve nem eszem sokat (110g protein, 160g fehére, 40g körüli zsír). Valamennyi abból is hasznosul, szóval ha nem is az egészet, de szerintem számolni kell. De a test úgy is jelez. Ha szerinted amiatt stagnálsz, vagy bármi nem jó, ki kell próbálni máshogy. A "szakirodalom" nem húzható rá mindenkire, a tapasztalat dönt.
2017. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os, kapásból a shopbuilder ugrik be nekem :D

kérdező, vond kétségbe minden tudásod, ahogy egy bölcs ember tenné, igy bölccsé válhatsz, és ami még fontosabb nem hiszel el minden fszságot, bár ha jobban belegondolok ez lényegében ugyanaz

2017. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!