Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zyzz tömege hozható naturálban...

Zyzz tömege hozható naturálban csak több zsírral?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 6. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
zsirban lehetsz 150-200 kiló is simán de nincs értelme
2017. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nyilván úgyértendő hogy magasabb testzsirral
2017. ápr. 6. 23:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hozható, csak úgy már nem lesz olyan látványos, és akkor felesleges ez a Zyzz-ezés, mert egy átlag h*lye tinicsaj egy 4 hónapja kondiba járkáló pálcikát szexibbnek fog látni a kocka hasával, mint téged. Mert gondolom a fő cél, ez a lányok szempontjából bugyinedvesítő, ffiak szempontjából valami irigységhez, vagy csodálathoz közeli érzéseket kiváltó fizikum, de ez max. a hozzá értő férfiak körében fog megtörténni (ami a kis része a férfiaknak, mert általában ők is a látványra jobban tátják a szájukat és a látvány meg kicsi, 10%-os vagy alatti testzsírnál van jelen legélesebben).
2017. ápr. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Cortez70 ***** válasza:
Zsírosan persze.
2017. ápr. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A mell-csuklya nem hiszem.
2017. ápr. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha elég pénzt beletolsz kajába, tápkiegbe, meg tudsz eleget edzeni, pihenni, akkor szép eredményt ellehet érni, de nem 1-2 év alatt!
2017. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

De, pont, hogy 1-2 év alatt...

Natural 1 kezdő férfinak 4 év alatt jöhet maximum 20kg izom ideális körülmények között... és annak 75-80%-a az első 2 évben.

2017. ápr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Aztán felébredsz hogy a kezed a bilibe lóg
2017. ápr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a terembe azt látod hogy ez is az is jól néz ki, mindenki azt reklámozza hogy ő soha nem koxolt, de az igazság persze teljesen más. Nálunk a pasik kb 90 %-a cuccol legalább, vagy már próbálta, de a többség rendszeresen tolja. Ezzel nincs is baj, csak ne hazudják hogy ők naturálok. De a kaja, pihenés, edzés akkor is kell
2017. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

simán, 5 év körül.


Rajtam is van akkora izomtömeg, sőt a lábam és a hátam lényegesen nagyobb, és elég vékony vagyok csak nincs meg ez a koxos szárazság.


Csukjád valószínű azért nem lesz akkora, az tipikusan kokszal hozható igazán látványosra.

2017. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!