Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekete Laci mennyit húzott...

Fekete Laci mennyit húzott fel? Szerintetek valóban natural?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 14:05
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
54%
azt nem tudom ! szerintem nem az
2017. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én se tudom, de szerintem naturál, bár semmi köze a testépítéshez.
2017. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
És ki beszélt testépítésről? Amúgy a csávó egy vicc. Nemlétező rekordokat tart a saját kis kreált versenyein. Mára már inkább celeb, mint sportoló. Az, hogy 2 percenként görcsösen hangoztatja, hogy dopingmentes az megint csak nevetséges.
2017. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3: Igen, minden másodig szava ,h natural. Csak azt nem ertem,h wsm 5. Hely natural??? Mark Felix röpke 140kilo 18-19% tzs. 240kg t nyomott fekve RAW. Meg 410et huzott fel. Es "csak" 7.lett.....
2017. ápr. 18. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Testépítés kategóriában van.
2017. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hol máshol tegyem fel?.... Jol jonne am egy "erösportok" kategória.....
2017. ápr. 18. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel nincs külön strongman kategória, nyilván a testépítés kategóriába rakja. De ha meghallod azt a nevet, hogy Fekete Laci egyből tudni fogod, hogy nem testépítésről van szó, kivéve persze ha retardált vagy.
2017. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dehogy naturál. Régen akik vele edzettek és készültek versenyre mind elmondják hogy milyen kokszokat szedtek közösen Lászlóval. Elmondják, hogy László keresete fel őket, hogy erre meg ara a versenyre milyen kokszot kell szedni hogy nyerjen. Persze nem nyert soha így sem. Ezért saját szövetséget alapított a saját szabályaival, ahol csak az indulhatott akit ő meghív. Tehát semmi selejtező vagy ilyesmi. Így, hogy mindig gyengébbeket hívott meg, elkezdett felfelé ívelni a pályafutása. Jöttek a milliós szponzorpénzek, támogatások. Mára olyan nagyban űzik ezt a csalást a fiaival, hogy annak ellenére hogy hivatalos országos bajnokságot sem nyert egyikőjük sem, sőt még egy település legerősebb embere versenyt sem, mégis az van a köztudatban hogy a világ legerősebb emberei...


Minden eredményüket úgy szerezték hogy ők szervezték a vb-t vagy eb-t és jelentkezni kellett a teljesítményt leadva. Ők kiválogatták a gyengéket akik indulhattak. Aki 190 kilós golyót emelt elutasították, aki 110et éppen, azt meghívták a vb-re. Így működnek. Minden versenyük.


Crossfit tárcsákkal dolgoznak, így bármekkora súlyt be tudnak hazudni mert az 5 kilós ugyan akkora mint a 25 kilós. Egyetlen egy eredményüknél, világrekordjuknál sem volt mérlegelés és hitelesítés. Mind bemondásra ment.

2023. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!