Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A ti konditermetekben is...

A ti konditermetekben is csinálnak ilyet a cigányok?

Figyelt kérdés

Nem akarok általánosítani de azt vettem észre, hogy nagyrészt a cigányok nem tudnak viselkedni a konditeremben, ők azok akik nem pakolják vissza a súlyokat, összeizzadnak mindent és telefújják az öltözőt baromi büdös dezodorral, hogy véletlenül se lehessen levegőt kapni.

Na most ahova én járok eddig nem fordult elő ilyen, viszont elkezdett járni egy srác aki mindezt csinálta. Ma összeizzadt egy sima és egy 60 fokos fekpadot, és rajta hagyta a súlyokat mindkettőn. Ezért odamentem hozzá megkérdeni, hogy ő volt e az, és van e törölközője. Mivel épp zsákolt egy boxzsákon ezért először illedelmesen megkérdeztem, hogy zavarhatom e egy pillanatra, mire azt mondta igen. Amikor megkérdeztem, hogy ő használta e a padokat és van e törölközője, elkezdett agresszívan jönni felém, hogy ki vagyok én és mit akarok mit zavarom az edzésben (direkt megkérdeztem, hogy zavarhatom e) és fel akarta lendíteni a karjaimat hogy bokszoljak vele.

Ilyen emberek járnak oda is ahova ti jártok?


2017. máj. 7. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk van par cigany de csak a tipikus 120 kilos 40% testzsiros kan szokta azt hogy a fekvenyomo padon bicepszezik es kozbe a tukor elott is folgalja a helyet az egykezeseknel. Aztan a folyoson mindig beall kozepre hogy veletlen se lehessen elferni. Neha pedig beleugat a kosebbek edzesebe hogy hogyan csinaljak. A tag semmot se valtozott nagyon regota. Kb csak a helyet jon foglalni es elutni az idot. A tobbi cigany viszonylag normalis nalunk de az tulzas :D
2017. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk aki van cigány az normálisan viselkedik. Nálunk a fekák nem tudják visszapakolni soha a súlyokat, nemtudom miért, biztos más kúltúrkör:) amúgy velük sincs más gond.
2017. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Sehol se tudnak viselkedni. Más kultúrkör :D Sajnos sokat nem tudsz tenni ha leütöd akkor is te sz,pod meg.
2017. máj. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Én is cigány vagyok... ráadásul a sötétebbik fajta... az akcentusommal pár éve küszködöm, amit szüleimtől kaptam, próbálom elhagyni...

Sajnos az ilyenek miatt ítélnek engem is sokszor rosszul meg, Bp-n van olyan terem is, ahová be sem engednek... tökéletesen megértem, miért általánosítanak ezért haragudni sem tudok rájuk... igen sajnos közülünk a legtöbb ilyen...

Olyan helyre kell menni, ahová nem járnak... vagy elűzni a keménymagot... "sajnos" ez manapság ritka...

2017. máj. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 paper_chaser ***** válasza:
Én még nem láttam ilyet szerencsére. Ez az iskolatársaimra emlékeztet. Minden nap egy bunyó.
2017. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is cigány vagyok, de én nem tennék ilyet..
2017. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En is jartam igy a kondiba par kan cigany lejart s mindent otthagytak maguk utan mobil izzadt torolkozo stb na most en fogtam szepen s ledobtam a gepekrol annak rendje s modja szerint volt h pozoltak az egesz tukrot elfoglalva oda mentem s direkt olyan gyakorlatokat vegeztem h odebb menjen de meglepett tekinteteken kivul mast nem tapasztaltam☺mikor ledobtam a szarjaikat a gepekrol morgolodasok kozepette akkor is csak neztek sot ha be szoltak volna lehet egy fejbe rugassal teteztem volna a dolgot☺mellesleg nem egy 120 kilos 2 meteres kigyurt b@rom vok hanem egy no.sose feltem toluk sot.
2018. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!