Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A ti termetekben is vannak...

A ti termetekben is vannak ilyen arcok?

Figyelt kérdés
A lábnapot kihagyó gyökerekről ugye egész legendák szólnak. Megfigyeltem azonban nemrég egy másik testrészét elhanyagoló csoportot: több olyan erős harmincas-negyvenes férfi is van a teremben, akiknek szemmel láthatóan fejlett karjuk, válluk, lábuk van, azonban a hasuk tiszta zsír.
2017. máj. 18. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy van zsír a hasukon még nem biztos, hogy nem edzik azt.
2017. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
És ezzel mi a gond? Nem mindenki a strandfazonra edz, meg akar tetszelegi a tizenéves kis lotyóknak. Van akit az ereje érdekel, meg szeret jókat zabálni. Imádom az ilyen palimadarakat aki mindig másokkal foglalkozik amúgy. Egyébként nem vagyok se középkorú, se pocakos még mielőtt ezzel vergődnél.
2017. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 De azért az elég árulkodó, ha amúgy jó alakjuk van, nem?


#2 Hogy merészelsz ilyen hangnemet megütni, féreg? Egy egyszerű kérdést tettem fel, normális stílusban - ennek megfelelő válaszokat várok.

A válaszod provokatív, így jelentettem. Kocc van :)

2017. máj. 18. 17:39
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Jaj istenem, de ostoba vagy. Mit is vártam egy ilyen kis majomtól.
2017. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Cortez70 ***** válasza:
26%
És az neked miért nem mindegy, hogy van aki zsirosabb? Ha neki úgy a jó. És ez nem edzés kérdése, hanem étrend és genetika.
2017. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Mi köze van a hasedzésnek ahhoz hogy zsír van a hasán? (hozzáteszem aki rendszer húz fel és csinál döntött törzsű evezést nem is nagyon kell edzeni hasát)
2017. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*rendszeresen
2017. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#5 Miből gondolod, hogy érdekel engem, ki hogy néz ki? Arra voltam kíváncsi, hogy ez a típus mennyire gyakori (róluk ugyanis még sehol nem láttam egy mémet, vagy gúnyolódást).

Szerintem nem kell az MTA doktorának lenni a kérdésem értelmezéséhez.

2017. máj. 18. 17:52
 9/15 Cortez70 ***** válasza:
29%
Semmi értelme a kérdésnek. Egyébként van minden teremben ilyen. Ennyi. Kaptál választ.
2017. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Attól, hogy fedett a hasa valakinek, nem biztos, hogy nincs a zsír alatt egy hatalmas izom... azért nincs mém erről, mert egyedül vagy a tudatlanságoddal.
2017. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!