Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérjepor vízzel?

Fehérjepor vízzel?

Figyelt kérdés

Most használok először fehérjeport, ízetlent.

Az ízével még nem lenne nagy gond, gyorsan megiszom és annyi.. de nekem az a problémám, hogy 70 gramm fehérjeport raktam fél liter vízbe, és elég sűrű, habos lett.. ennek ilyenek kell lennie? Vagy akkor mennyi víz kell 70 gramm fehérjéhez, hogy normálisan lehessen inni?



2017. máj. 23. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha sűrű? Tapasztald ki. Ha 70g-hoz raksz fél liter és sűrű, akkor nem nehéz még hozzáadni, hogy jobb legyen. Elvenni nehezebb lenne, ugyebár.. Én amúgy 40-50g-ot szoktam egyhúzóra általában és nekem 2-3 decivel jó az állaga. De ízlések és pofonok.
2017. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából a sűrűsége nem lenne olyan baj, inkább csak az íze ami nagyon rossz, valami ötlet hogyan érdemes ízesíteni?
2017. máj. 23. 20:50
 3/12 Cortez70 ***** válasza:
Kevesebb víz kell. Mondjuk 70g por is minek?
2017. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha íztelen, akkor ne csodálkozz, hogy kula az íze. Rakj bele édesítőt, vagy valami aromát, fahéjat esetleg, natúr kakaót édesítővel. Vehettél volna ízesítettet inkább.
2017. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Zedricht ***** válasza:
Nekem 30g megy 200ml-be.
2017. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, legközelebb ízesített lesz, de még van 2,5 kg ebből a fehérjéből, és nem szívesen dobnám ki. Még van valakinek ötlete, hogyan lehetne jobb íze?
2017. máj. 23. 21:15
 7/12 Cortez70 ***** válasza:
Cukormentes capuccino és edesito.
2017. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem vagy rosszul mostad el a shakert vagy egyszerűen rossz minőségű a fehérjéd. Szerintem 500ml víz kicsit sok probáld ki 300ml vízzel. Ha pedig nem bírod elviselni a ízét akkor használj sima fahéjat, egy kevés natur kakaóport.
2017. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 clint ***** válasza:
41%
minek fogyaszt valaki 70 gramm fehérjeport? Csak leterheled vele a gyomrod. Elég a fele.
2017. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
Nem tudod h milyen feherjed van? Nincs rajta adagolasi javaslat? Am kah kb 30 g 250 ml vizbe vagy tejbe. Amikor osszerazod es iszod es erzed h darabkas az azt jelenti h nem oldodott fel teljesen. Keves volt a viz. Ha izesiteni akatod akkor az eddigiek v turmixolhatsz bele gyumolcsoket, esetleg ha nem gond a kaloria es a cukor mert ektomorf vagy pl vagy nem akarsz szalkasitani akk keverd be gyumolcslebe. Mondjuk edzes utan ne is art a cukor mert megallitja a katabolizmust. Kiveve ha versenyre megy az ember.
2017. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!