Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy vigyem le 15-ről 12...

Hogy vigyem le 15-ről 12 százalékra a testzsírom?

Figyelt kérdés

f19 67kg mezomorf

kaloria, edzes, makrok, saját tapasztalatok érdekelnek



2017. máj. 30. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Zsír bevitelt minimálisra, CH bevitelt csökkenteni kell. Edzeni meg keményen. Ennyi. A kalóriát meg a magasságod nélkül nehéz lesz megmondani.
2017. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
175cm
2017. máj. 30. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem muszáj levinni a zsírbevitelt. Van olyan diéta, ami főleg arra alapoz, a ketogén. Az a lényeg, hogy kcal deficitben legyél és próbálj meg tisztán enni, mert akkor nem leszel éhes. Edzeni pedig ugyan úgy, mint eddig.
2017. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
175cm-67kg. Ez ektomorf inkább. 15% testzsír? Soknak tűnik, de ha valóban annyi, akkor sok izom nincs rajtad. Kezdjél el edzeni, izmosodni. Felesleges levinni a testzsírodat, csak még vékonyabb leszel.
2017. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem még simán tömegelhetsz 75-80kg-ig

2017. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az a baj h kisse aranytalan vagyok törzsre jön az izom és a zsir is... izmos nem akarok lenni csak aranyos és ehez ugy latom h fogynom kene törzsböl (tudom nincs helyi fogyas). Ilyen a genetikam hát mell has lab mind sokkal jobban fejlodott mint a karom ha tovabb edzenek csak meg aranytalanabb lennek a 175cm-hez. Inkabb szeretnek egy aranyos vekony testet és egy olyan tarthato etrendet amivel jol erzem magam.
2017. máj. 30. 20:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valamit rosszul csinálsz, amikor a karodat edzed. De ha szálkásabban jobban érzed magad a bőrödben, akkor szálkásíts.

Edzés maradjon ugyan az, mint eddig, max a szálkásítás vége felé lehet kicsivel kevesebb sorozat, hogy tudjál regenerálódni.

Makrók:

Fehérje 2g/ttsg

A maradék kcalt pedig oszd el zsír és szénhidrát között. Egyél sok zöldséget és igyál sok vizet. Én a több ch-t ajánlom, mert több lesz az energiád. És próbáld meg tisztán étkezni.


Saját tapasztalatom még nincs. Én is most kezdtem el szálkásítani, 1 hónapja kb. Azóta 4kg-ot leadtam. Még kb. semmi sem látszik, max. kicsit laposabb vagyok és jobban látszanak az erek.

2017. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mentek a zöldkezek... de meg varom a tovabbi velemenyeket (am nem hiszem h rosszul edzenem a karom mert konkretan arra figyelek a legjobban mindig)


össz kaloriat nem mondtatok sajna, kivancsi lennek egy hasonlo sulyu 10 szazalek tzsju ember velemenyere

2017. máj. 30. 21:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert nem nagyon lehet megmondani, ez egyénfüggő, hogy mennyi kcal kell neked. Ez nagyon sok mindentől függ. Aktivitás,anyagcsere, zsír izom arány stbb.. Ki kell kísérletezned, kb. 0,5-1kg-nak kell lemenni 1 hét alatt.

Vannak neten kalkulátorok, de nem annyira pontosak.


Én pl. 91-92kg-osan nagyjából 3000 kalóriával szálkásodom, kb. heti 1kg-ot.

2017. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!