Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » ők is cuccolnak?

ők is cuccolnak?


2017. júl. 19. 19:00
 1/7 Klanwarrior ***** válasza:
Ahham.
2017. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A csaj naturál :D
2017. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
Simán.
2017. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Klanwarrior ***** válasza:
100%

Egyébként nem nagy a tömegük, viszont versenyen olyan alacsony a tzs, és olyan szárazak, hogy az már nem naturál szint. Az egyik csávó mondta, idézem: "... akár egy éven belül egy hasonló szintű fizikumot, testet fel lehet építeni."

Itt bukott a dolog nálam, mert naturálon nem lesz a 65 kilós Pistikéből 85 kilós szálkás Adonisz cucc nélkül.

2017. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Molnar Peti (aki a videoban van) naturalnak vallja magat. Nem lattam meg olyan nagyon szaraz formaban es nem is olyan nagy, szerintem lehet, hogy az. Schonekker Laci szinten ugyanez. Magossy Zsombor (foleg hogy Arnold Classicon indult ahol eselyed sincs kox nelkul) es Bogar Jani szerintem cuccolnak, a formajuk alapjan. De azert ne felejtsuk el, hogy ez a video 2014-es. 3 eve meg joval sza*abb formaval alltal szinpadra a fizikesek. Ma mar nemelyik, foleg kulfoldi inkabb classic, vagy athletic kategoriaba valo, mert eleg durvan neznek ki, ezert le is szoktak pontozni oket.
2017. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. júl. 19. 21:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!