Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mire jó a multivitamin?

Mire jó a multivitamin?

Figyelt kérdés
Valaki el tudná magyarázni hogy kondizás mellett miért kell multivitamin?
2017. júl. 25. 12:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Általános egészségednek jót tesz ha van valamilyen vitaminhiányod, leggyakoribb a D vitamin és a magnézium hiány azt meg érdemesebb inkább külön megvenni. Kondizás terén semmiben nem fog segíteni, egy tanulmány se támasztotta még alá hogy bármilyen pozitív hatással lenne izomépítés vagy erőnövelés terén ha már táplálékból bevittél eleget (multivitaminokban meg sok mindenből valami nevetségesen sokat raknak aminek a nagy részét csak kihugyozod).
2017. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted ne vegyek, pénz kidobás? Mega daily one plust neztem ki magamnak 120 kapszula 4000FT
2017. júl. 25. 12:57
 3/17 Cortez70 ***** válasza:
74%
Azért kell, hogy tudj teljesen regeneralodni. Vitaminok nélkül nincs jó anyagcsere. Kell az idegrendszernek, bőrnek és szinte minden szerv rendes mukodesehez. Nem felesleges.
2017. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

"Sportolóknak szánt" multivitaminokban brutális adagok vannak, én csak egyszer vettem, neonzöldet pisáltam egy hónapig...

Maratonista és erőemelő ismerőseim is azt mondják, egyek inkább gyümölcsöt zöldséget... itt gyk-n a többség a neonzöld pisilés mellett voksol. Soha nem fogom megérteni miért.

2017. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Én Multi pro-t szedek. Soha nem pisiltem neonzöldet, normális színű a vizeletem. Megfelelő mennyiségű vizet kell inni.

A multivitamin pedig a legfontosabb kiegészítő. Nem ettől leszel izmos, de nélkülözhetetlen. Alapból nélkülözhetetlen egy átlagos embernek is, de ha te sportoló vagy, akkor neked többszörösen nagyobb terhelések érik a szervezeted.

2017. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
4. Oké akkor egyél meg minden nap 1,5-2kg zöldséget és gyümölcsöt, hogy tudd fedezni a vitamiszükségleted.
2017. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Azért mert a vitaminok mikrotápanyagok és minden embernek érdeke, hogy ne szenvedjen hiányt benne. Ha sportol, hanem.ó
2017. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Kedves #4-es. Az megvan, hogy ha szedsz egy vitaminkészítmény, az nem jelenti automaikusan azt, hogy nem ehetsz zöldséet és gyümölcsöt? Sose hugyozok neonzöldet.
2017. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

4vagyok, hobbi szinten sportolok,

Évi kb 8000kt-t tekerek,

Tavasztól őszig evezek balatonon hétvégente, heti 3*futok 10km-t...

Marhára nem szedek semmilyen kiegészítőt... főleg nem "nélkülözhetetlen" multivitamint...

Ja és igen, naponta megeszem fél-1kg zöldséget és fél-1kg gyümölcsöt legalább... 40 leszek, makk egészséges vagyok...

2017. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Cortez70 ***** válasza:
70%
40 évesen én is egészséges voltam. Most rákos vagyok, de ez örökölt, fater is abban halt meg. Durva bunkó dolog egy rákos embert köpködni és belerugni. Amúgy a mostani ct eredményem alapján nem találtak semmit, 4 centis daganat volt ősszel, tavasszal 1,5, most meg nulla. A verkepem is jó lett. Szóval gyógyulóban vagyok. Ne orulj 61 százalékos még elek egy darabig.
2017. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!