Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt nem ertem a testepitesben?...

Ezt nem ertem a testepitesben?! Segi tsete kk?

Figyelt kérdés

[link]

Ittvan egy ember a 100000 millio kozul

Akkor egyesek miert akarnak lebeszelni a kokszrol???

Ezerszer tartosabb definialtabb kemenyebb lesz az izomzat mint natural akkor miert beszelik le a masikat irigysegbol??? Szerintem irigysegbol szerintetek?



2017. júl. 31. 17:16
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:
94%
Nyilván sokkal jobb leszel koxal, ezt senki nem is vitatja. Csak éppen fel kell vallani a kockázatot is, hogy súlyos beteg is lehetsz ha nincs szerencsés genetikad.
2017. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Mert rászoksz. Amint abbahagyod drasztikusan lecsökken az erőd, az állóképességed és a hozott formából is veszítesz. Így csökken a motivációd, újra fogsz nyomni valamit. Az ördögi kör kezdetét is vette.

Ha nem készülsz versenyre akkor teljesen felesleges.

Az az ember, akinek ez kell hogy valakinek érezze magát annak komoly önértékelésbeli gondjai vannak. A kox pedig ezen még csak rontani fog. Egyrészt ingatag lesz a forma és a mentális állapot, másrészt soha nincs vége, nem lehet leállni. Abbahagyod, visszaesel belebetegszel. Vagy nekiszenteled az időd jelentős részét mivel háttérbe szorítasz szinte minden mást. Akkor pedig megette a fene az egészet.

2017. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha versenyezni akarsz, koxolj. Nyilvan alnelkul eselyed sincs. Ha van ra fel-1 millod, akkor hajra. Es melle vallalod az egeszsegugyi kockazatokat.

Ha nem akarsz versenyezni, szerintem full folosleges. Ku#va sok penz es kockazat azert, hogy kimenj feszengeni a strandra vagy a balaton soundra. De ha neked megeri nyugodtan szurd tele magad. Mindenki maga donti el mi eri meg neki.

Naturalon is hozhato egy jo szalkas izmos forma, nyilvan nem 6-7% testzsirral es full eres karral es nem fel ev alatt. Turelem jatek.

2017. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Azert arra kivancsi lennek, miert 0%-os a valaszom. 😀😀😀
2017. júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Cortez70 ***** válasza:
82%
Hol nulla? Amúgy vicc ami itt megy pár hete. Mindent szarra lepontoznak. Elég is ebből.
2017. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Mar 49 valoban. Amikor neztem 0 volt. Jot nevettem. 😀
2017. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert súlyosan megbetegedhetsz tőle és illegális is.
2017. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Irigykednek.
2017. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
50%
Naturálban is lehet jó formát elérni. A kokszal meg az a helyzet, hogy eltérően hat az embereknél. Van akinél nagyon durván hat de volt aki azt mondta, hogy semmit se hozott neki. Az egészségügyi hatásai is ilyenek van aki "megússza" van akinél sokkal hamarabb sokkal komolyabb mellékhatások alakulnak ki. Azért beszélnek le mert nagyon káros és attól fog függeni az izomtömeged, hogy tolod e mert anélkül lemegy amit azzal szedtél fel ez ördögi kör. Ha tesztót szúrnál anélkül lehet fel se állna a kúra után de a heréd zsugorodása lenne a minimum. Tehát a kúra után szépen menne le az izom a saját tesztoszteron termelésed meg gyakorlatilag 0 lenne + mellékhatások (tesztó esetében). Bár vannak szerencsések akik ahhoz képest jól vannak a kúrák után is de ez elég ritka.
2017. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Cortez70 Pedig te 85% körül voltál még 2 hónapja :-) ! Valamiért lehúznak ,pedig Te és clint vagytok a két kedvencem ebben a témában !
2017. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!