Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mellrőlnyomás rúddal állva...

Mellrőlnyomás rúddal állva vagy ülve jobb? Esetleg smith-keretben?

Figyelt kérdés

Illetve milyen szélesen fogjátok a rudat?

Eddig mindig kézisúlyzóval nyomtam.



2017. aug. 18. 17:03
 1/10 Cortez70 ***** válasza:
Nekem állva jobb a mellről nyomás és vállszélességű fogással.
2017. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is állva jobb. Fogásod kb vállszélesség legyen, ezt neked kell kitapasztalni.
2017. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És egy miértet tudtok mondani?
2017. aug. 18. 17:39
 4/10 Cortez70 ***** válasza:
Igy érzem jónak, tapasztalat.
2017. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a gyors választ!
2017. aug. 18. 17:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha állsz akkor több izom is dolgozik stabilizátorként hogy ne dőlj el, nehezebb benne csalni. Ha ülve csinálod akkor pedig könnyebben belecsalhatsz.
2017. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Könnyebb belecsalni ülve? Hát de álva tudod lökni nem? Vagy ezt nem értem.
2017. aug. 18. 18:20
 8/10 anonim válasza:
0%
Állva akkor csináld ha a gerincmerevítő izmok illetve a derekad már elég erős hogy gondnélkül tartsa a hátadat. Érezni fogod miközben csinálod hogy mennyire bírja, ha bírja akkor nincs para mehet úgy. Ülve 45 fok az már inkább megy mellre míg állva deltát illetve tricepszet dolgoztat. Smith-keret meg akkor kell ha a a vállad sérült mondjuk. Remélem segítettem! :)
2017. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez akkor csak személyes tapasztalat, de ülve mindig beletudtam "dőlni" a padba. Állva is lehet dőlni csak abból sok jó nem lesz nagy súly alatt.
2017. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom nálunk állíthatós a pad, szóval ugyanúgy 90fok mintha állva lenne.

Amúgy most értem haza, és kipróbáltam, de nem ment úgy igazán nagy súllyal, vagyis többre számítottam. Lehet azért mert először csinálom.

A derekamat elég erősnek vélem, mert egész jól megy a felhúzás, egy kicsit mégis éreztem most.

2017. aug. 18. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!