Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez mi lehetett?

Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Hali. Bemelegítés nélkül emeltem egy elég nehéz tárgyat, és amikor felemeltem le kellett tennem, mert bal oldalt a hasam aljánál, majdnem a lágyék részen (lényegében a kettő között) égető érzésem lett, ami a tárgy letétele után is megmaradt, 10-15 másodpercig, és azóta sem volt semmi fájdalmam,vagy bármi kitapintható különbség. 18F

Mitől lehetett ez az érzés, mi lehetett ez? előre is köszi.


Talán nem a legmegfelelőbb topic, de itt emelgetnek súlyokat, szóval hátha.



2017. aug. 19. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Így kap sérvet az ember. Nézz utána a tüneteknek és figyeld magad
2017. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm a választ.


Azóta sincs semmi fájdalmam, bármit csinálok, nincs egyetlen sérv tünete sem. hozzá kell tennem, a jobb combomba kizárólag sprint alatt ugyan ez az égető érzés van benne, a terhelés megszűnéséig. (nagy súlyos guggolásnál sem érzem, kizárólag sprintnél. (a combomban, egy csíkban))

Ezek fejében lehetett valaki túlterhelés miatti tünet, ami amúgy nem jár más, súlyosabb mellékhatással?

2017. aug. 20. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor viszont lehet enyhe húzódás, vagy egy minimális izomrost szakadás. Így nehéz megmondani. Nekem is vannak fura fájdalmaim, de pihentetéssel el szoktak múlni
2017. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, fura fájdalmakból nekem is kijár :D

Szóval akkor a leírtak alapján kizárhatjuk a sérvet?

2017. aug. 20. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!