Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hűségszerződéses kondibérlet...

Hűségszerződéses kondibérlet hogy működik?

Figyelt kérdés

Láttam hogy vannak helyek, ahol 1 éves szerződéssel olcsóbban vehetnék havibérletet.

Ez úgy működik mint pl egy telefon előfizetés?

Ha nem tudom fizetni akkor behajtják rajtam? Vagy ha megsérülök, és nem tudok tovább menni, vagy elutazom, és a teremtől 3000 kilométerre vagyok így nem tudok hosszabbítani, és pont lejár a bérlet?

Nem láttam még ilyen szerződést, és érdekel hogy hogy működik.


2017. aug. 21. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Ezt miért nem az adott helyen kérdezed meg?
2017. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert nincs adott hely. Láttam hogy vannak ilyen helyek.

Nem tudok mindenhova bemenni kérdezősködni.

Ha nem tudsz válaszolni, minek írsz?

2017. aug. 21. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak ez olyan kérdés hogy honnan a fa.szból tudjuk? Működhet teljesen máshogy két helyen, ezért a legegyszerűbb ha odamész és megkérdezed, megkérdezel valakit aki odajársz, szerzel valami elérhetőséget és úgy kérdezed meg stb. 2017 van, ne mondd hogy nincs egy facebook oldala a helynek, oda kiszoktak írni mindent amit tudni kell róla.
2017. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amit én láttam, ott egy összegben ki kellett fizetni.


A legtöbb konditerem nem rendelkezik azokkal az erőforrásokkal, mint egy mobil szolgáltató, hogy utánad menjen, ha lelépsz 2 hónap múlva, hogy behajtást kezdeményezzen, esetleg pereskedjen, így aztán a legegyszerűbb nekik, ha egyben elkérik a pénzt.

2017. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!