Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lábra ennyi elég lenne?

Lábra ennyi elég lenne?

Figyelt kérdés

Heti 1x :Guggolás 4 sorozat

Heti 1x: Lábtoló gép 4 sorozat

Heti 1x: Merevlábas felhúzás 4 sorozat

(Kevés, 6-8 ismétlésekkel)


Heti 2x: Vádli alkalmanként 3 sorozat (magas ismétlésszámmal)


2017. szept. 4. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem igazán lehet így megválaszolni. Minél nagyobb lábat akarsz? Akkor én heti tőbbször lábaznék. De ha nem, akkor akár elég is lehet.
2017. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, izomépítés a cél.

Rakjak be még + 4 sorozat kitörést vagy guggoljak heti 2x?

2017. szept. 4. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én teljes testes edzést csinálok, jó abból az egyiken a guggolás könnyű, gyakorlatilag technikázás, de viszont van nehéz felhúzás. Ha osztottat csinálnék, akkor is többször edzenék egy-egy izmot hetente. Vagy mondjuk két alsó test edzés, egy térd domináns (guggoló edzés) és egy csípő domináns (felhúzó edzés). Ott is lehet térd domináns gyakorlatot berakni. Pl. guggoló edzésen van merevlábas felhúzás kiegészítésnek, felhúzó edzésen meg mondjuk bolgár guggolás vagy kitörés stb.


Ha mindenképp badis felosztáshoz ragaszkodsz akkor is lehet, hogy csinálsz pár sorozatot valamelyik edzésen, pl. ha hátedzéshez raksz be felhúzást akkor utána fekvő hajlítóból 3-4 munkasorozat meg ilyenek.

2017. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!