Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha rengeteget zabalok, miért...

Ha rengeteget zabalok, miért székelek keveset?

Figyelt kérdés

Változóan eszem, Van olyan nap amikor csak fehérjét. Mint pl tegnap. Ilyenkor Vagy 300G fehérjét eszek és kevesebb a kaka mint amikor szénhidrátot is zabálok.

Ez mitől van?

Az összes fehérjét felhasználja?


2017. szept. 12. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért van mert, pl fehérjenapokon, kevesebb rostot viszel be, ami ugye a szénhidrátbevitellel jár. Pl. bab-zöldségek-zab. Ezekben van sok rost, ami kell a kiegyensúlyozott emésztéshez, székeléshez. Egyél több rostosat. 30-40g-ot szoktak ajánlani naponta. Megemészted a fehérjét is nyugi, csak épp nehezebben távozik, rost nélkül. ( A 300g fehérjét meg elég soknak találom, érdemesebb lenne szerintem minden nap megfelelő mennyiségű, arányú CH-Fehérje-Zsír kombót tolni. De nem tudom milyen diétát követsz és miért csak mondom)
2017. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Örülj neki bakker..Én szarok napi 4x..Már azon is gondolkodok,hogy abbahagyom az edzést,mert nem akarom a felél életem a klotyón tökteni
2017. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!