Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bohos Kornél előzetesben van,...

Bohos Kornél előzetesben van, mennyi időre csukhatják le?

Figyelt kérdés

Hallottam hírét, hogy Kornél előzetesben van, szteroid terjesztésért.

[link]


Hány évet kaphat?



2017. nov. 8. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semennyire. Azt se értem hogy miért vitték be, nem kapták rajta kereskedelmen ha jól értesültem.
2017. nov. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lazy Lover ***** válasza:
15%

ezek a nagy példaképek! okádnom kell


[link]

2017. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha ilyesmivel foglalkoznek biztos ügyesebben tarolnam a szereket meg a penzt. Balfszok voltak ennyi. Arrol a nyomorekrol meg ne is beszeljünk akinek a lakasan meg 3 kilo fü is volt. Gyöker az összes.
2017. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
45%
Teljesen hiteltelen az egész magyar testépítő elit. Példaképek... Bűnözők, drogosok, önértékelési zavaros szteroidhuszárok. Vicc. De ahogy nézem, az embereket is egyre kevésbé érdeklik.
2017. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden sportban jelen van a dopping. Csak a nagy birkatömeg beveszi, hogy a kajakos csak a spanyol fehérjepor miatt bukott meg a doppingteszten, vagy az úszók a gyakorlás miatt döntik meg évről évre a világrekodokat, hagyjuk már... Csak azért mert ebben a sportban bevallják, még nem jelenti azt, hogy ők bármivel is rosszabbak lennének mint a többi sportoló ezen a téren. Nem egy olyan esetről hallottam, amikor MEGYEI szinten használtak labdarúgók doppingszereket, csak ott nyilván nem az van hogy de gáz, hanem Pistike győztes gólt rúgott a szomszéd falu ellen és akkor már istenítés van... Nyílván ha gyúrós Józsi lusta edzeni, és ilyen eszközökhöz nyúl, az nem sport, viszont minden fizikai profi sport megköveteli ezt, ne legyünk álszentek.
2017. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tapai420 válasza:
Telejsen igaza van az 5-os nek! Például olimpia futoknal van h altba a gyoztes nezik meg mert hogy mivel nyert nem lehet e hogy cuccolt e? Kiderul h cuccolt es mindenki szidja de a tobbi is cuccolt a hata mogott csak max az nem bukott le! Annyi trukk van mar amivel ki lehet bujni a dopping vizsgalat alol meg olyan dizajner szteroidok vannak mar amik nem kimuthatok! Csak a testepitokon latszik ugye az anyag de egy futon nem! Ugyhogy szegyen h lehuzzak a testepitoket kozben meg szerintetek hosszu katinka nem tolja? Ne legyetek mar hulyek csak annak is annyi kontaktja van h a legprofibb dizajner cuccot szedi be ami a drogvizsgalatok elott eggyel jarnak mindig!
2019. máj. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!