Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a proteinről?

Figyelt kérdés

[link]


Szlovákiában élek és ki szeretném probálni és elég olcsó, szerintetek jó?


2018. jan. 16. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szedek és nem is fogok soha szedni, de egyet tudok, ha szednék nem az lenne az amin spórolnák
2018. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem mindig az a legjobb protein ami a legdrágább :)
2018. jan. 16. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Drága! és valóban nem az a legjobb ami a legdrágább. Ha nem vagy érzékeny a tejre teljesen mindegy milyen tejsavó fehérjét veszel.

Ha laktóz érzékeny lennél kellene ezzel foglalkozni. Akkor kellene figyelni, hogy izoláltum legyen.

Egészség és izomépítes szempontjából nincs különbség egy AAA és egy olcsóbb gyártó között. Sőt kisebbekben nem csak a marketing hiányzik hanem a felesleges szarok is mint állományjavító, edesito és stb.

2018. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én azt tudok mondani, hogy ha van pénzed, akkor kipróbálhatod, de ki tudja h milyen ízűt veszel, lehet k.urva $zar utóízt fogod érezni... nekem ez volt gondom MHN-al. De már azóta csak szilárd kajából viszem be, így is növök mint az állat.
2018. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csokis kókuszos a legjobb, aztán a csokis. A többi egy RAKAS szr, volt már vaníliás izolatumom innen, az kegyetlen ízű volt. Múlt hónapban vettem cookies & cream-ot, inkább nem részletezem. Viszont a csokis kókuszos elég ok ezért a pénzért, leturmixolod banánnal, ugy meg finom is. Viszont az utóbbi kettőn a Jóisten se segít..
2018. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Történetesen a vanília keserű. A tejsavo is keserű. Rengeteg edesítő és cukor kell ahhoz, hogy olyan finom legyen mint a Biotech vagy a Scitech termékei.
2018. jan. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát a fent említett kettővel, amivel negatív tapasztalatom volt, ottis ilyen keserű utóíz érezhető.. Szóval ezekszerint legalább tejsavó van benne :D :D


Mondjuk én még sciteces, bioteches fehérjét életben nem ittam, de lehet addig a jó, mert aztán nem tudnám meginni az olcsót.

2018. jan. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!