Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha kalóriaminuszban vagyok,...

Ha kalóriaminuszban vagyok, és sok a szénhidrát akkor nem fogyok?

Figyelt kérdés
Elvilegaz a kulcsa hogy kalóriaminuszba legyél,tudom hogy a mikrok is fontosak,de mondjuk ha valaki -500kalória deifictbe van és mondjuk 3.5g szénhidrát/testsúlykilógrram
2018. márc. 2. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván fogysz, ha kalóriaminuszban vagy. Igaz, hogy a ch vizet köt meg, de attól még fogyni fogsz.
2018. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Szerinted próbáljam meg elsőnek a 3g/testkilógramm szénhidrát,vagy sok?
2018. márc. 2. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát megpróbálod és figyeled a mérleget.

Próbálod úgy belőni a bevitelt, hogy heti 0,5-1kg-ot fogyj.

2018. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szval ha nem fogysz ennyivel, akkor lejjebb veszed a bevitt kalóriákat, mondjuk 50g ch-val kevesebbet viszel be.
2018. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszi! :D
2018. márc. 2. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen fogysz. És naturálban érdemes szálkásításkor is relatíve sok ch-t enni. De érdemes hintáztatni, pl pihenenő napon egészen levinni, de edzés napon magas ch-n lenni. Sőt igazából az se baj ha nem vagy minden nap deficitben, persze így nyilván lassabban fogysz.
2018. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Óh értem utolsó,köszi!
2018. márc. 2. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!