Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vállfájásnál milyen doktorhoz...

Vállfájásnál milyen doktorhoz menjek?

Figyelt kérdés
1hónapja fáj,még várok 3hetet és ha nem javul akkor elszeretnék menni valami orvoshoz
2018. márc. 15. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ortopéd orvoshoz. De nagy csodát én nem várnék. Jobb lenne keresni magán útón egy sportban járatos orvost vagy gyógytornászt. Vagy esetleg egy nagyon jó edző is segíthet attól függően, hogy mi a problémád. Lehet, hogy rossz edzéstechnika miatt fáj, arra az orvos nyilván nem lesz segítség.
2018. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az volt a baj ráedzettem. Lehet hogy csak pihentetni kéne igazábol többet.
2018. márc. 15. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:

1 hónapja?

Amikor nekem elkezdett fájni kenegetés után két hét múlva jött rendbe.

A rotátor köpenyt szoktad edzeni?Rendesen bemelegíted a válladat?

Nekem ezzel a kettővel volt a legnagyobb bajom.

2018. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoktam edzegetni és rendesen bemelegítek. De mostmár szedek izületvédőt,vitaminokat,jobban edzem a rotátor köpenyt és kenegetem is a vállam. Hátha elmúlik 2-3hét múlva. Nekem azért nem múlt el 2 hét alatt gondolom mert ráedzettem amint írtam.
2018. márc. 15. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!