Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan izmosodhatnék?

Hogyan izmosodhatnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves fiú vagyok.174cm 47kg. Vékony testalkatom van és ez engemet nagyon zavar.Tudnátok valami jó tanácsot adni edzésre?

Napi 100 vagy 150

Fekvőtámasz

Gugolás

Hasprés

Felülésre gondoltam.

Otthoni edzés.

Futásra is gondoltam.


Ha tapasztalatból tudtok jobb tanácsot adni akkor örömmel elfogadom.


U.I:Mennyi idő alatt látszódna a változás?


Köszönöm


P



2018. márc. 25. 22:43
 1/2 anonim válasza:
100%

Elsősorban ne fuss. A futás olyan vitaminokat juttat a testedbe amitől még kevesebb eséllyel kezdesz el hízni ( ha ez a cél , már pedig gondolom ez )

Az lenne a legjobb ha kondiba eltudnál járni de ha biztos nem szeretnél akkor súlyokat kell venned , vagy legalábbis használnod ( hallottam sok dolgot , pl vizespalack egy kevés ideig majd vettek súlyokat , vagy betonból öntöttek maguknak súlyt stb.stb.., de ajánlom hogy menny el a decathlonba azt vegyél súlyokat ) ,

Ezeket a napi 100 fekvős cuccokat nem ajánlom , mert nem lesz ideje a testednek regenerelódni , + csak egy kevés ideig mész el vele ( én is így kezdtem és nagyon minimális változás történt , de hízni semmit nem híztam ) Ha a fekvők meg hasonló dolgok még nehezek saját testsúllyal akkor csináld , de jobb lenne ha a későbbiekben vennél egy fekvőnyomót majd azt is használnád rendesen , és a fő izmok amikre fokuszáljál az a váll , bicepsz-tricepsz , mell , és hát , meg persze a láb.

Ha gondolod írj rám privátban és írhatok neked kicsit részletesebb edzéstervet,meg étrendet mert nincs kedvem egy regényt írni :D egyébként én is ilyen voltam ( 16 évesen olyan 50 kg körül )

2018. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Nagyon köszönöm!Az égből küldtek tégedet.:D Nagyon jókat mondasz! Nagyon megterheltem magamat.3 napja alig bírok mozdulni.Leginkább a bicepszem és a combom fáj.Azt hittem jól csinálom :/.Esztelenül csináltam...Szívesen beszélnék veled privátban!
2018. ápr. 1. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!