Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Még is melyik edzőterem lenne...

Még is melyik edzőterem lenne jó Szegeden?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom milyen Szegeden az edzőtermi világ illetve régen volt tapasztalatom egy edzőteremmel de nekem nem vált be. Oda nem szívesen mennék vissza. Olyan helyre akarok menne ahol nem gond ahol az vagyok ami vagyok nincs előítélet,nyugodtan úgy edzhetek ahogy jól esik. Szabadon, ahol nem érdekli őket ki vagy és hogy honnan jöttél,.Ahol kikapcsolódni járnak az emberek nem plusz feszültséget keresni maguknak. Elfogadják egymást,bele fáradtam a megmutatom ki vagyok stílusba, most már csak helyre vágyom ahol edzhetek.

#Szeged #kikapcsolódás #edzőterem #származástól #előítélettől
2018. ápr. 17. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok terem van. Sajnos nem írtad le, hogy melyik volt az ahova már nem mennél. De a két legjobb terem szerintem a GymClass illetve a Forma 1 Fitness.
2018. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Berci konditerem. Nem modern, nem csillivilli, de baráti és simán letudsz edzeni. Nézz be mennyire jön be ez az "oldschool" dolog.
2018. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A bercivel az a baj hogy egy dohos pincében van és az eszközök állapota sem a legjobb illetve az alapokon kívül mást nem nagyon tudsz csinálni.
2018. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!