Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a gyakorlat jó alkarra,...

Ez a gyakorlat jó alkarra, fogásra? Ma csináltam a teremben, de kiröhögtek.

Figyelt kérdés
[link]

2018. máj. 7. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem annyira nem,mert nem folyamatos és kitartott a szorítás,hanem elengedi amikor lerakja.

meg ha alkarra dolgozik,akkor felesleges még hajolgatni is.

megszorítod és mozdulatlanul tartod amíg bírod,az elejtés előtt lerakod,pihensz aztán ismétled még párszor.

2018. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó kis közösség lehet ahol kiröhögik a másikat.

Steve Reeveset is kiröhögték volna vajon?


[link]

2018. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jah azt olyanok röhögnek ki,akik csak csigás gépeken húzkodnak,a guggolást még az életben nem csinálták..Semmit nem értenek az erősportokhoz.Nekem kell a fogáserősség a felhúzáshoz,evezéshez stb.


Ma csináltam először mondjuk bedurrant tőle az alkarom.De akkor jobb lenne ha megfognám kisebb súllyal és tartanám időre?

2018. máj. 7. 19:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval Reeves felhúzás a neve köszi
2018. máj. 7. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:

engem guggolás közben röhögtek ki eleinte, mert ők 300 kg-ot tudnak mozgatni lábtolóval, mit szarakodok ott 80 kilóval rúddal a hátamon. de ha érdekelne a véleményük, kikérném előre


egyébként nem rossz, de szimpla tartással többet érsz, hajlongás nélkül, ha kifejezetten az alkarod kell és a felhúzás nem elég önmagában

2018. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó gyakorlat, de a specifikusság a lényeg, tehát ha kifejezetten felhúzást és evezést akarsz fejleszteni, akkor sokkal jobb a rack pull hold. Nyugi amiatt is hülyének fognak nézni, de olyan emberek, akik 60 kilóval guggolnak.
2018. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!