Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a kulonbseg a feherjek es...

Mi a kulonbseg a feherjek es a tomegnovelok kozott?

Figyelt kérdés
Es ha feherjet tervezek venni, milyen fajtak vannak, melyiket ajanlanatok?

2018. máj. 15. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Annyi,hogy a tömegnövelő némi fehérje sok cukorral/szénhidráttal.

Amúgy se kell ennyi gyors ch soha, sima fehérje is elég, de igazából az se kell, ha tudod rendezni a napi makródat/kalória beviteled szilárd kajából.

Ui: ezek nem csodaszerek

2018. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első jól írja, amúgy hogy hogy kevesebbet válaszolsz mostanában flex?
2018. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja semmi, csak emelt érettségikre készülök, ma volt emelt bioszom, és kifakadtam az idióta koalára :D olyan rossz kérdések voltak :/
2018. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, minden szavad igaz, es remelem jol sikerul az erettsegid. azert meg irhatnatok arrol, melyik fajta feherje jo, nem muszsaj nektek barki irhat. :)
2018. máj. 15. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:

:D jaja köszi, sima tejsavó jó lesz.

mhn fehérje jó árban van nekem is abból van most, csoki és vanilia is, és iható :D

2018. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az MHN vanília íze olyan mint a folyekony algopiriné..

A narancs csoki, mogyorós csoki iható onnan csak. Talán még a csokis keksz...

2018. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ízlik :D de ízlések és pofonok :D
2018. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem edzés után kifejezetten hasznos az a ch amit a tőmegnövelőkből gyorsan be tudsz vinni, de hát ízlések és pofonok :D
2018. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 palilaci ***** válasza:

GymBeam True whey, MHN whey pro

Ezek jo arban vannak es minoseggel sincs baj. A tobbit pedig mar leirtak a sracok.



Nem kedves elozo, ez nem izlesek es pofonok, hanem tenyek: edzes utan nem kell nagy mennyisegu cukor es feherje, mind1 mikor eszik az ember, mert a napi osszbevitel szamit, ergo a tapkieg forgalmazok altal mantrazott anabolikus kapu, az edzes utani gyors feherje es szenhidratbevitellel kapcsolatban, egy fassag.

2018. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!