Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet azért haragszik rám...

Lehet azért haragszik rám egyik legrégebbi, jó barátom, mert lenyomtam szkanderban, pedig ő gyúr, én csak wellnessezek?

Figyelt kérdés

Jó srác amúgy, szereti a gyerekeket, van, h gyerekekkel edz, melóba is gyerekekkel foglalkozik.

Olvas, meditál, bár ha tehetné akkor visszakérné a Lámától a bevatások árát.

Én kedvelem, néha edzettünk is együtt, meg sokmindent átéltünk már együtt. Jó néha volt olyan, h ki akart nyírni, de akkor én is bunkóskodtam, de hát kinek ne jutna néha eszébe, h elvágja a haverja torkát, vagy szétveri a fejét, megfolytja vagy csak kitörölné úgy a létezésből, h se ő se senki nem emlékezzen rá. Ilyen előfordul.

De vannak olyan témák amiket vele tudok úgy a legmélyrehatóbban megbeszélni a páromon meg anyukámon kívül.


A lényeg, h lenyomtam szaknderba, jobbal is, ballal is.

Azóta mintha haragudna rám.


Van ilyen, h valaki a szkander miatt megharagszik?

Nem kellett volna lenyomni?



2018. jún. 20. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez jó humor. Szeretem.
2018. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kukitokat is összemértétek?
2018. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen ismerősöm. HAveromhoz lementem Szalkára, átjött az idegbeteg gyúrós-kokszos ismerőse. Kihívott, én meg relatíve jó voltam szkanderben, lenyomtam simán, utána mindig "megtalált" valamivel. Látszott, hogy zavarja
2018. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jópofa amúgy a kérdés, bár a kifejtés első részét nem igazán értem.

Emiatt biztosan nem haragudott meg rád, csak talán más eredményre számított, most meg nem tudja hova tenni a dolgot.

2018. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!