Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezeknek az ajtóba feszíthető...

Ezeknek az ajtóba feszíthető húzódzkodóknak van értelme?

Figyelt kérdés
Gondolkozom,hogy veszek egyet a kollégiumba ,unatkozok párat tudok rajta csinálni + fekvőtámaszozni.Pár ezerért már van használtan.
2018. aug. 29. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A húzódzkodásnak és a fekvőtámasznak van értelme, de ezek az ajtófélfára szerelhető húzódzkodók nem tudom milyenek. Elég sok videót láttam, hogy az illető alatt leszakadt, de biztos fellehet rakni úgy is, hogy ne essen le.

Azért ha rendesen szeretnél edzeni, akkor ez a két gyakorlat elég kevés lesz.

2018. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kondizok,csak ilyen unalomuzes jelleggel gondoltam :D
2018. aug. 29. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja enis sok olyan vidit lattam higy leszakadt a rud xd en nem mernem kiprobalni xd
2018. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt most abszolút kedvesen mondom, hogy de hülyék vagytok :D


A bu*zi netes vicces videók miatt rengetegen hiszik azt, hogy az ajtókeretes húzódzkodó rúd MINDIG leszakad. Nem. Ha valaki gyökér és nem a használati útmutató szerint és jól szereli fel, annál leszakad. Nekem 2 éve van és még sosem volt vele gondom, pedig heti többször használom.


Én meg túl sok autóbalesetes videót néztem, akkor többet nem ülök autóba.

2018. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!