Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Multi-Pro Plus (30 pak. )...

Multi-Pro Plus (30 pak. ) -tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Érdemes-e,kell-e valami kiegészítőket tenni hozzá.Pl omega-3,c vitamin,d vitamin...legalább is ezeket olvasom,hogy sokan szednek hozzá.Rendkívül nehéz fizikai munka+súlyzózás a tevékenység.A patikai vitaminok szerintem nem érnek semmit...legalább is nekem eddig.

#Multi-Pro Plus (30 pak.)vitaminok
2018. okt. 23. 13:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Esetleg van tipped,tapasztalatod,mely vitamin csomag jó?
2018. nov. 1. 04:27
 12/12 Ignis Subdialis ***** válasza:

Van olyan multi, amiben csak vitamin van, pl. az OCSO [link] vagy a BioCo Multi Immun [link] vagy a Natural Immun Control [link]

Ezek a legjobbak, amikkel én eddig találkoztam, de még mindig problémás az A-vitamin (sok?), a D-vitamin (kevés) és az E-vitamin (rossz forma). Bontva pedig: Bioextra B-komplex, 3000 NE-s D-vitamin felíratva háziorvossal, komplex E-vitamin - pl. GAL, C-vitamin 200-1000 mg, hozzá pl. BioCo magne-citrát, meg amit még szeretnél ásványi anyagot, de nézz mindenből szerveset.

Egyébként mit értesz azalatt, hogy a "patikai vitaminok nem érnek semmit"? Milyen hatást várnál a vitaminoktól?

2018. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!