Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a forma elérhető?

Ez a forma elérhető?

Figyelt kérdés

Elérhető Chris Heria formája csak saját testsúlyos edzéssel (viszonylag normális étkezéssel)? Ha igen akkor kb. mennyi idő alatt (igen, tudom, hogy ez relatív, csak kb.)?


Köszönöm!


2018. okt. 30. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem.O is sullyal nehezíti 30-40 kiloval tolodzkodik meg huzodzkodik + csinal felhuzasokat is.Amugy meg évek munkaja,szoval ha "rövid" ido alatt akarsz elerni eredmenyeket akkor kellenek a sulyok.
2018. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen elérhető, nem nagy forma: [link]


Mennyi idő? Hogy állsz most? 1 év alatt ne reménykedj. Ha eddig nem csináltál semmit és súlyfelesleg is van rajtad, az örökkévalóságnak fog tűnni mire képes leszel normálisan megedzeni a vállad és a bicepszed. Vagyis mire menni fognak azok a gyakorlatok amivel "specifikusan" izomcsoportokra fogsz tudni edzeni, gondolok itt elsődlegesen az alsófogásos húzódzkodás variációkra és a kézenállva nyomásokra. Meg ugye ha nem állnak rendelkezésedre szabad súlyok, nem lesz túl lineáris a fejlődésed. Ugyanis rohadt nagy szakadékok vannak nehezebb gyakorlatok között, nem csinálhatsz végtelenségig függeszkedve lábemeléseket.

2018. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, kihagytam. Még akartam írni, hogy a saját testsúlyos gyakorlatokat súllyal nehezíteni (pl tolódzkodást). Meg nem azért kérdeztem, mert ezt akarom elérni, de ha ez lenne a cél sem rövid időben gondolkoznék. Csak szimplán érdekelt. Köszönöm, hogy válaszoltál, ment a zöld!
2018. okt. 30. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!