Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 10 centis tégla válaszfalra...

10 centis tégla válaszfalra lehet felfúrni húzódzkodót?

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet
2018. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jobban jarsz,ha nem.
2018. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát fel lehet, de nem ajánlom. Nálam a húzódzkodó kb 10-12 centis csavarral van befúrva (már nem emlékszek pontosan, hogy mekkora), úgyhogy én nem ajánlom kisebbel. Ha otthonra akarsz, akkor inkább az ajtófélfába rakj.
2018. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Simán...HA...a túloldalon rögzíted, az átmenő csavarvéget.


Hirtelen nincs jobb fotóm: [link]

2018. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Átmenővel sem ajánlott! Terhelni ugyanis egy oldalon fogod folyamatosan mondjuk 80kg al vagy amennyi vagy. Szal semmikėpp nem arra van. Statikai szempontból nagyon nem erretervezett az a válaszfal.
2018. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bezzeg, amikor a 300 kilós könyvespolc meg a 120 literes bojler van az ócska közfalakon az rendben mi? Ne kifelé hasson az erő, hanem lefelé. Megfelelő L és háromszög alakú támasztékok, csavarok több helyen betiplizve kicsit ferdén és mind különböző irányban, hogy jobban eloszoljon a terhelés, kijönni se tudjon.
2018. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sejtettem hogy gyenge lesz. Találtam egy sima egyenes plafonra rögzíthetőt, az szerintem rendben lesz.
2018. dec. 1. 16:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy jó lesz. Csak nagy csavar és hozzá való tipli..., de ezt nyilván tudod. Meg azért először rakj magad alá valamit és csak lógj. Sose lehet tudni.
2018. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg ezek a nagy kivitelű két fal közé szerelhető Decathlonos húzódzkodók milyenek? 120 centiig állítható és állítólag elég masszív. Én 70 kiló vagyok mindössze, de ennek 100 kiló a teherbírása , sőt fel is lehet fúrni ha jól tudom. Igazából pont azért veszek most, mert eddig ilyen mindenféle szar fogantyúval rendelkezőm volt és mindenre jó volt kivéve normális széles húzódzkodásra, mert pont ott volt a felfüggesztése ahol megfognám...



[link]


Erre gondolok.

2018. dec. 1. 21:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez is jó. Bár nekem a rossz csuklóm miatt például jobb, ha a rúg vége meg van hajlítva, mert így nem kezdi ki a csuklómat. (Valamint jobban össze tudom nyomni a lapockákat.) Persze nem tudom, hogy neked van-e ilyen problémád, csak gondoltam leírom, hogy mit tapasztaltam.
2018. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!