Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen test elérhető?

Egy ilyen test elérhető?

Figyelt kérdés

[link]


A fenti képen látható fizikum a célom így 22 évesen. Jelenleg kicsit be vagyok hízva de 1-2 hónap alatt letudnám dobni. Azt vettem észre még annó egész hamar izmosodtam pedig minden sz.r kaját ettem. Mennyi idő lehet elérni egy ilyen testet? Étrendnek szigorúnak kell lennie? Fenntartani nehéz? Nem szeretnék csirkerízs kombón élni


2018. dec. 3. 09:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze nem feltétel a kockás has. Annyira nem szeretem. Inkább lapos
2018. dec. 3. 09:09
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem kb fel év, de kinek mi,

valakinek alapbol jo mellei vannak, és az elejen mindeki jol izmosodik, aki nem az (ritka) + regen se volt mindenki kovács


kicsit behizas az nem mond sokat, egy kilo zsir ledobasahoz kb 9000kaloriat kell egess, na mivel eszel is szamolva ugy h 2500 amin nem valtozol, napi 200kaloria minusz nem art sokat az elejen ha izmosodni akarsz, 2300al meg mire kijon az egy kilo zsir elegetese.. és nem csak egy kilo szokott lenni, ha sokkal csokented akk nehezebb izmosodni

sokkal nehezebb,

és ha van izom, akk a zsiros has is kockas ha feszited

+talan gyorsabb mikor nem lefogysz es izmosodsz, hanem sulytartassal/ minimális csokkentéssel izmot novelsz(ez kb a -200kaloria)kicsi zsirfeleslegnel, kb 20%os testzsirnal, normalis bmi-n belul (tomeg osztva magassag negyzetevel)


de fugg h a kicsit behizas mit jelent, a szamok csak hozavetolegesek,

én 3000kaloriaval tartom a tomegem 71kg-n, kb 4000folott tomegelek nem szamoltam h tenyleg menyi a tomegeles csak tipp, és 2000alatt erosen fogyok (18/f)

2018. dec. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

BMI alapjaiban megdölt dolog... én a bmi szerint elhízott vagyok... 87kg vagyok és 170cm magas :D pedig tzs 16%

mivel a bmi mindent mér,csontoktól kezdve mindent

2018. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos neked ez nem fog sikerülni.
2018. dec. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3as nemtom h en vok a hulye vagy te, de ha eszrevetted irtam h kb 20 as zsirral, normalis bmi-vel inen jon az h az izomtomege se hatalmas nagy, mert 20 as zsir 99es bmi mellett is lehetne O:: ugye

gondolkodas??

2018. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez egy alap naturál kondis fizikum. Átlagemberekhez viszonyítva nagyon jó, felsőbb körökben ahogy mondtam alap.

Ha még annó egész hamar izmosodtál, az a kezdeti löket volt amivel az izomzatod hozzászokott a rendszeres megerőltetéshez. 22 évesen még optimális a tesztoszterontermelésed szóval nem maradtál le.

Egy év rendes edzéstervvel, bukásig edzéssel és jó étrenddel.

Mit értesz szigorú alatt? Ha minden vágyad hogy szemét kaját egyél, nehéz lesz fenntartani az egészséges étrendet. Ha nem, akkor semmi nehézség nincs benne. A csirkerizs nem túl változatos étrend, egyetlen komoly testépítő se él csak csirkerizsen.

2019. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Siman,ez max fel ev vagy 1 ha a nullarol kezded
2019. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És mégis milyen edzésforma vagy edzés terv lenne az ideális hozzá? Tudom ez mind egyén függő mint az étrend is. Persze teljesen naturálban nyomnám
2019. febr. 17. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!