Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok konditermet 14 év...

Tudtok konditermet 14 év alattiaknak?

Figyelt kérdés

A fiam(13, novemberben lesz 14) szeretne konditerembe járni. Normálisan, szóval nem egy lebutított változatot kapni belőle, mint ahogy sok helyen csinálják, szóval rendesen cardiozni meg erősíteni gépekkel.

Én nem akarok velemenni mindig, szóval olyan kell ahol nem kell állandóan ott lennie a szülőnek.

Régebben én is ennyi idősen kezdtem kondizni, de akkor még nem óvták ennyire a gyerekeket.

Előre is köszönöm a válaszokat!

-egy apuka



2019. jún. 5. 17:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja egyébként Budapesten kéne egy metroval/villamossal jól megközelíthető helyen!
2019. jún. 5. 17:41
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyedül tud edzeni? Vagy edző kéne neki? Ha nem kell, akkor szerintem mehet egyedül, nem fogja senki bántani. Esetleg megkéred a pultost hogy tartsa rajta a szemét.
2019. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem kell neki edző...

Talán 1-2 alkalomra

2019. jún. 5. 18:01
 4/11 anonim ***** válasza:

Normális helyre kizárt, hogy beengedjék!


16 alatt, hozzánk is csak a csajokat engedik.

2019. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Nem

16 év alatt ne edz!!

2019. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan eddzhet ha azt akar, miért ne eddzhetne? (persze erőltetni nem szabad! Akkor csak megutálja és sokra nem is mész vele)

És lehet hogy néhány helyre nem engednék be, de mondjuk én ilyet még nem láttam, pedig pár helyen már megfordultam.

2019. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül szoktak butított változatot ajánlani. Még növésben van, ilyenkor gyengébbek lehetnek a csontok, és az ízületek. Lehet persze edzeni, de nem bármit, és nem bármilyen intenzitással!
2019. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mecca gym
2019. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Ha valaki esetleg tud konkrét helyet akkor az még érdekes lenne, hogy pl milyen színvonalon fordul elő, hogy beengedik őket!

2019. jún. 5. 22:16
 10/11 anonim ***** válasza:
13evesen sajattestsuly edzes..... Kondiba minek jarjon meg
2019. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!