Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalatok a Colour...

Mik a tapasztalatok a Colour B4 hajfesték eltávolítóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
5-6 éve festem feketére a hajam, de világosabb színt szeretnék nyárra. Olvastam, hogy ez kiszedi a hajból a festéket anélkül, hogy roncsolná.
2011. febr. 10. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim válasza:

Sziasztok!

Feketéből szeretnék barnát. A válaszaitok alapján érdemes kipróbálni, hálás köszönet. Nem tudom, hogy volt-e lenövésetek. Arra ugyanúgy hatott, vagy azt "békén hagyta"?

Ill. mennyi ideig tart a művelet? :) Köszi szépen

2011. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 szekelyeszter ***** válasza:
100%

Elég büdös, záptojás szagú, bár annyira nem elviselhetetlen, hogy ne nézné el neki az ember, HA HASZNÁLNA. De nem igazán... 1-2 árnyalatot ugyan világosított a hajamon, de nem számottevő. Viszont, ami pozitívum, azt az 1-2 árnyalatot legalább egységesen, nem foltos. Hátközépig érő a hajam, és egy dobozt kentem csak rá az extra változatból, de bőven elég volt. Borzasztóan sokáig kell öblíteni, állítólag ez sarkalatos része a folyamatnak. Még nem próbáltam azóta festeni, mert írja, hogy ha lehet várjunk vele minimum egy hetet. Kíváncsi leszek, hogy egy szőke árnyalat így már tud e bármit kezdeni a hajammal, vagy ugyanúgy nem lesz változás, mint az eddigi próbálkozásaimnál.

Igazából az a helyzet, hogy a kisregény terjedelmű használati útmutatóban levédik magukat minden eshetőségre. Ha használtál hajvasalót, vagy a hajadat magas hőfokon szárítottad (???), szilikon tartalmú kencét (rengeteg hajápolási szerben van!) kentél már rá, esetleg le vannak rakódva a vegyszerek a hajadban és előtte valami speciális szerrel nem tisztítod ki, vagy bizonyos árnyalatú hajfestékeket használtál és így tovább akkor lehet, hogy nem fog semmit sem érni, vagy csak nagyon keveset. Szóval nem az ő hibájuk...

Nekem sötétbarna, enyhén vöröses tónusú hajfestékkel volt festve utoljára, és igen hajat is szárítottam néha, bevallom, meg 1-2 havonta vasaltam is. Gondolom ezek lehetnek az okok, amiért alig világosodott a hajam.

Fantasztikus termék...

Az elég borsos árát mindenesetre nem érte meg.

2011. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim válasza:

sziasztok :)

szóval a hajam kb. három éve volt festve és hennázva (bizony elvileg nem szabad hennázott hajra festéket rakni, hát én ezt tettem és az égvilágon semmi rossz dolog nem történt)

a vöröstől- a világosbarnáig mindenféle színű festék volt rajta, viszont nagyon meguntam ezeket ...

valamikor egy dm-ben megláttam ezt a colour b4-t és hát kicsit sokalltam a 3ezer forintot, de megvettem.


én úgy gondolom megérte az árát, az összes hajfestéket kiszedte a hajamból, egyedül a henna maradt benne, amit nem tud kiszedni (de ez mondjuk a dobozon rajta is van...

szóval szerintem érdemes használni ezt a készítményt :) :)

remélem tudtam segíteni :)

2011. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim válasza:
21%

sziasztok :)

sajnos nekem negatív tapasztalatom van a készítménnyel. az eredetileg barna hajamat régóta feketére festettem, de meguntam. ezért szerettem volna visszakapni a barna hajamat. sok jót olvastam a Colour B4 termékről ezért gondoltam kipróbálom még ha nagyon drága is. mindent a használati útmutató szerint tettem mégsem történt meg a csoda. a hajam max egy fél árnyalatnyival lett világosabb, ráadásul senki nem vette észre..

ezért én semmiképp nem ajánlom ezt a szert, pénzkidobás...

2011. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
27%

negatív: 5perce csináltam meg...hát nem részletezem de vmi borzalmas lett...felül élénk vörös alul sötét vörös..tragikus..na de lehet h neked pont jó lesz..jah és annyit h én mindent betartottam pontosan!

:)

2011. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
Akkor ezekszerint én, aki évek óta feketére festem a hajam, meg se próbáljam, mert esélytelen? Hogy a fenébe szabadulhatnék meg tőle? Hosszú a hajam, mire az lenőne. -.- Meg egy lenövőfélben lévő haj rohadt ronda.:( Ha leszívatom, az is több hónap, mire elérek egy 1(!!!) színű, normális hajat.:(
2011. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.

Ma vettem colour B4 hajfesték eltávolítót,sajnos csak egyet gondoltam elég lesz,de nem. feketére festem a hajam lassan 6 éve,de ez a szer kihozta belőle nagy megdöbbenésemre! Eredeti hajszínem világosbarna ezt vissza kaptam igaz egy enyhe vöröses beütéssel,de az eredmény nagyon jó. Nálam a rossz hír annyi,hogy a hajam végére már nem jutott belőle csak egy nagyon kevéske,ott alig világosodott,de holnap veszek mégegyet,mert szerintem érdemes rá beruházni. Legalábbis nekem megérte!

2011. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó? Komolyan? Egyenletes színűre kiszedte? Úgy értem egyszínűre? Én is veszek egyik nap, lassan én is 6 éve festem feketére a hajam, szóval szerintem eléggé beleégett már a hajamba.:S Remélem nekem is beválik!:)
2011. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
Igen,teljesen egyszínű. Sok sikert neked:)
2011. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim válasza:
kb 5 éve festem feketére a hajam. én nirvel color out-ot vettem, egyből két dobozzal. ez bio és nem roncsol, egymás után többször is fel lehet tenni. én kb. 3x csináltam vele. ahol nagyon sokszor lett festve (a végén kb. 10 cm) ott majdnem fekete maradt, a többi része világos rókás vörös. Világos barnával mentem rá és majdnem teljesen visszapigmentálódott feketére. én nem akartam nagyon világos hajat, így annyira nem bántam. kb. egy hét múlva 3-assal festettem, mahagóni-fekete árnyalattal, teljesen szép lett az eredmény. a napon mahagóni színben játszik, szobában feketésnek tűnik. de legalább nem az a "gagyi, mindenkinek ilyen van" fekete. szóval én örülök. azt mondták ahol vettem a hajradírt, hogy a visszafestés előtt várjak egy-két napot, akkor nem sötétedik vissza. csak nekem nem volt türelmem. :) ezt a cuccot azért ajánlom, mert tényleg nem szárította ki a hajam, nem töredezett meg, sírás nem lett a vége.
2011. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!