Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalatok a Colour...

Mik a tapasztalatok a Colour B4 hajfesték eltávolítóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
5-6 éve festem feketére a hajam, de világosabb színt szeretnék nyárra. Olvastam, hogy ez kiszedi a hajból a festéket anélkül, hogy roncsolná.
2011. febr. 10. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim válasza:
Sötétvörös színű most a hajam, és kb. 3 éve festem (eredeti szőkésbarna)! Most szeretném eltüntetni ezt a színt. Előtte volt élénkebb vörös színű is egyébként :) Nos csináltam egy tincsen egy próbát, és tök szép volt!!! Kicsit vöröses de szép volt! Most nézem viszont, h eléggé vissza is sötétedett :( nem akarok így járni az egész hajammal, holnap lesz megcsinálva élesbe! Valaki tud mondani valamit, h miért sötétedhetett vissza?
2013. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim válasza:

Előző vagyok!

Nos íme az eredmény: [link] [link]

Már csak azt remélem, hogy nem sötétedik vissza! A fejem sem büdös már, szóval örülök nagyon az eredménynek! :))

2013. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim válasza:
nekem a lenőtt hajam világosabb,mint az eredeti,mert a nap kiszívta..van olyan,aki ilyen hajra kente,és használt? vagy mindenképp sötétebb hajnak kell lennie az eredetinél,hogy leszedje???
2014. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 Lhexana válasza:

Én egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy ha ombrés hajam van ( a teteje sötétbarnás vörös az ajla teljesen világosas rezesebb/ arany színűbb vörös) mennyire van-e értelme használnom? 2x volt már szőkítve..de azt is olvastam hogy voltak akiknek ugyan úgy használt.

Én legjobban a 2 féle színtől félek, és a végeredménytől..

Mit javasoltok? :)

2014. dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim válasza:

Sziasztok.

Elég régi kérdés de ha kell még valakinek tanács leírom azért :D


Megvettem jó drága pénzért borsos áron kettőt is hátha nem lesz elég vagy nem szedi jól ki a hajamból.

Pirosas vörös hajam volt és első doboznál nem nagyon használt sötétbarna lett jó vörös árnyalattal.. Utána rákentem a másodikat sok elváltozás nem volt csak max kicsit barnább lett de az eredeti hajszínemhez képest ami szőke azért nagyon sötét volt a hajam.. Csalódtam ,sokkal többet vártam :/

2016. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim válasza:
....
2016. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim válasza:
csak azert tettem pontokat, h eltudjam ujra olvasni avalaszokat, ha enis kiszeretnem ezt a hajradirt probalni.!
2016. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 Nyullancs25 válasza:
Sziasztok!Gyakorlatilag fekete sötétbarnára van festve a hajam, most fogom lemosni a cuccost, nagyon izgatott vagyok!! Én folpakba csavartam a fejem és sapkát is húztam, mert néztem egy-két videót és mindenki dunsztot alkalmazott, mert úgy jobban hat. a 60 percet megspékelem még 10 perccel, az csak nem jelent gondot.. az előbb rákukucskáltam, és már most látni, h barna :) a végein kicsit sötétebb maradt.. csak azt bánom, h fél óra után tettem rá meleget, jobban hatott volna, ha eg órát áll úgy.. szóval 10 perc és lemosom, szorítsatok!! Majd küldök képet :)
2016. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim válasza:

Sziasztok! Regi kerdes,de hatha..:)

Eredeti hajam:kozepbarna amit 3 eve festek elenk vorosre.. Tegnap voltam olyan okos hogy vettem vilagosbarna hajfesteket aminek az lett az eredmenye hogy a teteje barna a tobbi resz sotetvoros... Nagyon szeretnek megszabadulni tole.ma hivtam fodraszt 25 ezer ftert csinalna meg (hatkozepeig ero,dus gondor hajam van).

3 oraja olvasgatok errol a termekrol..merjek belevagni?:(

2016. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 telefon33 válasza:

Sziasztok!

Régi fórum, de hátha valaki kíváncsi. Nekem egyszer már volt ezzel a termékkel a hajam csinálva. Akkor fodrász csinálta, vörösből szőkét. A B4 után akkor szőke festék is ment a hajamra. Aztán gondoltam egyet, és visszabefestettem vörösre. Kb egy éve már hogy vörös vagyok. Tegnap ráébredtem, hogy szőke szeretnék lenni. Gondoltam palette A10, az hátha segít :) Rá is kentem. Töve természetesen (kb 3 cm lenövés) elég szőke lett, viszont a többi rész maradt a vörös. Hát jó, gondoltam. Megvettem ma a B4-et. Lesz ami lesz alapon. Sikerült leszedni, egységes is. Kicsit vöröses szőke, de szerintem jó lett. :) Viszont gondoltam dobok rá valami szőkét, hogy még szőkébb legyen. :) De ez még a jövő titka :)

2017. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!