Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalatok a Colour...

Mik a tapasztalatok a Colour B4 hajfesték eltávolítóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
5-6 éve festem feketére a hajam, de világosabb színt szeretnék nyárra. Olvastam, hogy ez kiszedi a hajból a festéket anélkül, hogy roncsolná.
2011. febr. 10. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 Tímea b4 válasza:
100%

Ez egy FANTASZTIKUS termék. Csak ajánlani tudom mindenkinek.Ha pontosan betartod a használati utasítást, akkor csak elégedett lehetsz a végeredménnyel.Kicsit macerás a hosszú ideig tartó öblítés, de mindent megér. Én HOLLÓFEKETE színt szedtem le vele. Már az első 5 perc után láttam, hogyan tűnik el a szín a hajamból. Egyszeri használattal is tökéletes eredményt értem el, foltok nélkül. Gyönyörű világosbarna hajszínt kaptam, sokkal szebbet mint amire gondoltam, maximálisan elégedett vagyok, a hajam gyönyörű fényes, selymes, abszolút nem sínylette meg.

Kb. 10 éve voltam már fekete, fodrász szívatta le egy vagyonért, és olyan tarka voltam mint egy bernáthegyi. Ha akkor lett volna egy ilyen termék a kezemben, dehogy megyek én fodrászhoz...és most a saját fürdőszobámban, itthon, szárítással együtt 1,5 óra alatt váltam hollófeketéből világosbarnává. Egy hétig minden nap tükröt vittem magammal a táskámban, mert nem akartam elhinni, hogy ilyen könnyen sikerült megválnom a feketétől. Folyton néztem, hogy milyen szép lett a hajam. Professzionális termék!

2011. szept. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked,örülök,hogy neked sikerült. :/

Én 1 évig festettem feketére a hajam,kétszer használtam már a Colour B4et,de még mindig fekete a hajam. :(

Pedig én nem 10éve vagyok fekete. :(

2011. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim válasza:

Én is kipróbáltam, 3 év "feketeség" :D után, és most ilyen vörösbe hajló barna lett, ami nekem nagyon tetszik. A szag szerintem teljesen elviselhető volt, és a végén (itteni hozzászólótól lestem el) tettem rá balzsamot is, és úgy fejeztem be az öblítést.... :)


Nem hiszitek el, mennyire boldog vagyok, hogy már nem vagyok fekete, szerettem, de szükségem volt a változásra, és ennek ez volt az első lépése.... :)

2012. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nem tudom van-e itt valaki még esetleg:)

Megcsináltam,leszedte,oké.Kicsit vöröses barna.Aki újrafestette,leírná mivel,milyen lett,nem sötétedett vissza?

Köszönöm!

2012. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim válasza:
100%

sziasztok, kb 4 hónapja eredeti fakó sötétbarna hajamra világosbarna tartósfestéket kentem és mivel nem történt semmi még aznap rákentem egy szőkébe hajlót, ettől meg vöröses lett. Utána egy hónap múlva fekete 24 hajmosásos színezőt kentem rá, és azóta semmit.

Ha rákenem a colour b4et, akkor milyen hajszínre számíthatok?

2012. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim válasza:
100%

Én a mai napon használtam először Colour B4-et (az extrát).

Az eredeti hajszínem középbarna, de az a szürkés árnyalatú (kese, azt hiszem így mondják). Két hónapja befestettem Swarckopf Perfect Mousse 500-assal (középbarna). Gondoltam lesz belőle egy szép csokoládésbarna árnyalatú szín, de sötétbarna lett. Az idő múlásával egy picit világosodott, majd az első festés után egy hónapra befestettem Palette Mousse Color 500-assal. Ez elvileg világosbarna, de ismét sötét barna lett belőle. Ma megvettem a B4-et és a használati útmutató átolvasása után belefogtam. Az első reakció az volt, hogy nagyon büdös. Felkentem az A és B egyvelegét, zacsit húztam a fejemre és még egy picit hajszárítóval is melegítettem. Húsz perc hatóidő után jött az öt perces öblítés majd a C szérum felét kellett felkenni és egy percig rajta hagyni. Majd ismét öt perc öblítés és a C szérum másik fele. Újra öblítés majd egy marék Garnier Natural gránátalma balzsamot is feltettem, mert nagyon száraznak éreztem a B4-től a hajamat. És láss csodát a sötétbarna szín eltűnt, de annyira, hogy lett belőle egy szőkés világos vöröses árnyalat. Na nekem ez már túl világos volt, így gyorsan vettem egy Joanna Multi Effect 09-es (mogyoróbarna) hajszínezőt. Most van egy világosbarna hajszínem egy icipici vöröses árnyalattal. Én meg vagyok elégedve az eredménnyel, csak ajánlani tudom a Colour B4-et.

Azaz egy gondom még is csak van és az a hajam szaga, mert még mindig érződik a B4 rajta. Esetleg erre tud valaki valamilyen trükköt, hogy eltűnjön?

2012. márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 eszter0917 válasza:
Engem az érdekelne hogy nagyon sokáig szőke voltam tegyük fel 5-6 évig de utána fél évre barna voltam most meg lassan két éve hogy fekete a hajam! És azt olvastam hogy ha szőkítve volt a hajam akkor nem lesz eredménye! De mivel már lassan három éve volt az hogy szőke voltem igy ugyebár annak már nem szabadna befolyásolnia?! És hogy most fekete a hajam abbol várhato valamilyen eredmény mert az eredeti hajszínem az világos szőkés barna lenne !
2012. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim válasza:
47%
Ha a szőkített részt már levágadtat, akkor szerintem a mostani fekete szín letudod ezzel szedni.
2012. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim válasza:
100%

sziasztok! én 2-3 éve festem világos szőkére a hajam, az eredetim szőkés barna. egyszer már próbáltam festékkel visszafesteni sötétebb szőkére, hogy hasonló legyen, mint az eredeti, de a tartós festéket kidobta a hajam pár hónap után. ezután elkezdtem hamvasítót használni, mert sárgult a hajam, viszont attól meg nagyon világos lett a vége(kb.10cm) amin semmilyen szőke hajfesték nem hajlandó változtatni..láttam már ezt a terméket a dm-ben, de nem mertem még kipróbálni. esetleg valaki használta hasonló helyzetben, hogy a világosat tüntette el ?

annyit érdekelne még, hogy hajhullást milyen mértékben tapasztaltatok ? :) én attól tartok a legjobban.

2012. ápr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim válasza:
Szia, en is most szeretnem hasznalni, nekem az eredeti hajam szoke, es barnara lettem festve. es elszeretnem tuntetni mert nagyon sotet, ha a Color B4et hasznalom, akkor visszakapom a sotetszoke hajamat?
2012. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!