Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalatok a Colour...

Mik a tapasztalatok a Colour B4 hajfesték eltávolítóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
5-6 éve festem feketére a hajam, de világosabb színt szeretnék nyárra. Olvastam, hogy ez kiszedi a hajból a festéket anélkül, hogy roncsolná.
2011. febr. 10. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim válasza:
100%
Aki szarozza a terméket arra annyit mondok, hogy valamit biztos nem jól csinált. Na nekem a világon minden szívű volt a hajam a rózsaszíntől kezdve a kéken át a szőke majd feketéig. EGYENLETES vörösesbarna VILÁGOS lett a hajam. Jó elb*sztam mert ráfestettem egyből gyömbérszőkét és szinte ismét fekete lett, de ma nem rontom el... büdös, de megéri szaglani is! csak ne egyből fessétek!
2012. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim válasza:

Én ColourB4 Extrát használtam az Ariell piros hajamra. (mert az van ráírva, hogy a pirosat és a kékesfeketét nem viszi le. Én elégedett vagyok vele.


Levitte. Ráadásul igencsak jól. Jelenleg eperszőke vagyok. (ami azért jó, mert ezt már be lehet festeni barnára, míg a pirosat nem lehetett.


Én, a biztonság kedvéért befóliáztam a hajam arra az egy órára, és a meleg fürdőben voltam végig. (így még büdös sem volt)


Az egyetlen negatívum hogy nagyon száraz lett tőle a hajam, de egy hajmosás után remélem rendbejön. :)

2013. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim válasza:

Sziasztok!

Már évek óta fekete a hajam. Szerettem volna most visszatérni az eredeti szőkés barna színemhez. A legutóbbi 2-3 hajfestésnél már barna festékkel festettem, meg elmentem fodrászhoz is, hogy vágjon le a végéből. Aztán az egyik nap bejött a szalonba egy lány (szépségzalonban dolgozom), akinek fekete volt eddig a haja és most gyönyörű barna haja volt. Ő mesélt erről a B4-ről. Na, meg is vettem, bár izgultam, mert nekem eddig az ilyen szőkítő dolgok vörösre szedték le és az nagyon nem tetszett.

Eljött a tegnap este, nekiültünk anyával. Átböngésztük előtte a használati utasítást, hogy tudjuk pontosan mit kell csinálni. Mi az aljáról kezdtük, hogy nehogy megszívja nagyon a tövét. Tehát lentről (hátulról) haladtunk felfelé, és a tövére fent egyáltalán nem tettünk. (Olyan 3-4 centis sávban.) Biztos ami biztos alapon, meg ott már amúgy is a saját hajam színe volt lenőve. Gyorsan kell csinálni a műveletet. A végén tettünk rá egy zacsit plusz egy törölközőt. Aztán beültem a jó meleg fürdőszobába, hogy mindent megtegyek a pozitív eredmény érdekében. :) 1 óra után beálltam a fürdőkádba (sokkal kényelmesebb volt állni, mint behajolni 30 percen át) és jött a 3 öblítés. Tényleg tartsátok be a leírt öblítési időt, mert ez a legfontosabb rész!!! Én már nagyon untam, de kivártam azt a 10-5-5 perc öblítési időt. Közben éreztem, ahogy a hajam egyre szárazabb, nehezebb is volt már szétválasztani a tincseket. Az utolsó öblítés után tettem rá egy sima DM-ben kapható kókuszos balzsamot, lezuhiztam, addig az hatott, utána pedig leöblítettem. Majd megszárítottam a hajam.

Az eredmény: gyönyörű, szőkésbarna hajszín, egyenletes, réz szín egyáltalán nincs benne. És soha sem volt még ilyen puha és egészséges kinézetű a hajam. Nekem nagyon megérte!! Csak ajánlani tudom!

Tényleg az a lényege, hogy olvasátok el a használati utasítát é mindent tartsatok be pontosan! Akkor tuti, hogy jó lesz az eredmény! :) Akinek pedig nem vált be, annak ajánlom a használati utasítás másik oldalán a kérdések és válaszok részt. Abban minden benne van! Ha nem sikerül elérni a kívánt színt, akkor tuti, hogy valamit TE csináltál rosszul! ;)

Sok sikert mindenkinek!

2013. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim válasza:

Sziasztok!

A hajam jelenleg van ahol sötétbarna, van ahol vöröses árnyalatú. Szerintetek egyszínűre letudná szedni mindkét fekstéket, nem lesz foltos? Köszi a választ

2013. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 Belgravia válasza:

Sziasztok!


Én tegnap próbáltam ki a Colour b4 Extrát, összességében pozitív véleménnyel vagyok róla, bár a hatása lehetett volna látványosabb is, a hajam tetején 4 árnyalatot, alul 2-t világosított, enyhe vöröses beütéssel.

Sötétbarna/majdnem fekete hajra használtam (1 éve festem erre a színre), előtte festett szőke voltam 1 évig, féltem, hogy emiatt nem lesz hatásos, de ezeken a részeken is világosított.

50 percet hagytam rajta, bár így visszagondolva több ideig is maradhatott volna :)

2013. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim válasza:
Ma kipróbáltam! Egy rosszul kiválasztott festék miatt lett nagyon sötét az előtte karamell barnára festett hajam. Végre visszatért a hajszínem!! :))) Kicsit hosszadalmas volt a művelet, de számomra minden pénzt megért!
2013. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim válasza:
Tegnap használtam a colour B4-et. 5 éve festem a hajam feketére, ami állig ér. Utolsó 3 alkalommal (kb 3 hónapja) barnás-feketére, majd csoki barnára kentem színezővel. Amit elértem (mindent betartva, 60 perc, min.) az az, hogy felül világos szőkés-réz lett (nem narancs), alól sötétebb, de nagyjából ugyanez. Nagyon vékony, ritka hajú, eredetileg közép-sötét szőke vagyok. Nem sokat értem el vele, bár az ára miatt sem bántam meg, mert a hajam nem roncsolódott, sokkal előrébb vagyok mintha nekiestem volna szőkítővel. Pénteken fogom rákenni a palette skandináv-szőkét 100 (kollagénes hajerősítővel), ami elméletileg 4-6 árnyalatot világosít, és csökkentett ammónia tartalmú. Pár héttel később pedig a Garnier ezüstszőkét 111, ami pedig sárgulásgátló, és 4 árnyalatot is világosít. Remélem jó lesz, ez a legkíméletesebb, próbáltam olyan termékeket választani, amivel nem kell zacskóba rakni a hajam :) Egyenlőre minden ok, majd vissza jövök kommentálni :) Ja, és annyi, hogy sokkal eredményesebben lehet világosítani a hajat, ha nem kombinált (kevert) színt használsz. Tehát vagy egy számjegyű, vagy nem kötőjeles számozású, állítólag.
2013. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim válasza:
Sötétvörösre festett, eredetileg sötétszőke(szőkés-barna) hajamon próbáltam ki. Mindent betartottam, stopperrel mértem az eltelt időt. Az eredmény: a saját hajszínemnél jó pár árnyalattal világosabb, pisisárga szín. A saját színemhez képest jól látszik a különbség, mivel már volt két-két és fél hónapos lenövésem. Megjegyzem, hogy szőkítve nem volt a hajam soha, így nem nagyon értem a végeredményt...Az almaecetes módszer kevésbé látványos, de nem egy kiszámíthatatlan eredményt kap az ember, én jobban ajánlom...
2013. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 Gtiko válasza:
100%
Sziasztok!Tegnap én is megcsináltam a colour b4-el a hajamat!Tudni kell,hogy én kb 10 éve piros-ra festem a hajam ami ahogy kopik a szín rózsaszínbe megy át!Na ezt a színt akartam leszedni!Nagyon megvagyok vele elégedve egyszínű szőkére szívta le! Csatoltam egy előtte és egy utána levő képet magamról ha gondoljátok nézzétek meg!:-) [link] ez a piros [link] és ilyen szőke lett!
2013. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim válasza:
Barátnőm évek óta fekete, ma használta és nagyon szép, enyhén vöröses barnása kiszedte :D
2013. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!