Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalatok a Colour...

Mik a tapasztalatok a Colour B4 hajfesték eltávolítóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
5-6 éve festem feketére a hajam, de világosabb színt szeretnék nyárra. Olvastam, hogy ez kiszedi a hajból a festéket anélkül, hogy roncsolná.
2011. febr. 10. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
23%
most hallottam a dologról, nos én violett ... gyengébbek kedvéért lilás vöröses hajjal viritok már lassan 3 éve, és hajat is vasalok eléggé rendesen. Úgy döntöttem barnára majd esetleg pár hónap múlva szőkére szeretnék váltani, a leszivást nem ajánlja senki, igy eléggé gondolkodom a vásárláson ... csak azért eléggé félek, hogy vajon most mit fog művelni a hajammal ez a csodakence ...
2011. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Most egy kicsit megnyugodtam, ugyanis én pont most hoztam haza egyet a DM-ből. Legalább fél órán át gondolkodtam a nem olcsó termék megvásárlásán, de végül úgy voltam vele, hogy próba cseresznye. Négy éve festem a hajamat gesztenyebarnára, bár már négy hónapja nem kentem rá semmit. Az eredeti hajszínem világos szőkés-barna, ezt szeretném visszanyerni. Rendesen izgatott vagyok, ha kész van, megírom az eredményt. (Azért a biztonság kedvéért vettem két doboz barnát is, mert ha nem sikerül a dolog, akkor visszafestem barnára. Inkább, mint hogy rézfejű legyek. :)
2011. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
100%
Majd leírod milyen lett?
2011. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én színezem a hajam (Palette Tone Cream), szerintetek így is hatásos a colour B4?
2011. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
76%

Itt vagyok, három hozzászólással ezelőtt én írtam, hogy épp kipróbálás előtt állok!

Nos, én nagyon elégedett vagyok a termékkel! Igaz, hogy nem teljesen hozta vissza az eredeti hajszínem, de sokkal jobb lett! A festett hajszínem sötétbarna volt, az eredeti hajszínem pedig szőkésbarna.

A művelet után egy világosbarna, de teljesen természetes színt kaptam és nagyon tetszik mindenkinek, főleg a páromnak és nekem csak ez számít! :-)


Viszont negatívként meg kell említenem, hogy valóban nagyon büdös és nem csak használatkor, az utána következő pár hajmosáskor is lehetett még érezni a hajamon a szagát, pedig mindent a leírásnak megfelelően csináltam!

2011. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim válasza:
100%
Nekem vörös hajam volt és a történetünk igencsak hosszú, leírom, hogy így lássátok, milyenből csinált milyet a színeltávolító. Eredetileg szőkés-barna hajam van – furcsa, mert hol szőkébb, hol barnább, így nem tudnám megmondani, hogy melyik a dominánsabb -, utána 4 évig festettem vörösre. Először a Palettének a 24 mosás után kijövő vörösét használtam sokáig, majd mikor nem lett szép fényes festés után sem, átálltam egy ideig a hennára (vicces, hogy ugye csak most láttam, míg olvastam a tájékoztatót, hogy arra nem igazán jó), de utána megint festékeztem, csak vártam egy bő félévet, mert hennára elvileg nem lehet festéket felvinni. Utána megint az előbb említett Palettét használtam, majd mikor bejött a Syoss, akkor kétszer azt vittem fel. Most már úgy öt hónapja nem volt semmi a hajamon, utoljára amúgy hennás volt, de az rég kikopott belőle. Majdnem öt évig voltam vörös – azon kívül még lila és padlizsán színek is bejátszottak néha-néha -, ez idő alatt pedig a hajam látott minden hajfestéket és színt. Nem rég meguntam a vöröset, de semmiképp sem akartam szívatni, mert azzal csak tönkreteszem, akkor találtam meg ezt a terméket. Nyár eleje óta készültem megvenni, de előtte utána olvastam (YouTube videók és mások véleménye, főként vörös és fekete hajszínű lányokat néztem), meg gondoltam, itt a nyár és szépen kiszívja a szín egy részét a víz és a nap. Úgyhogy tegnap megvettem az eltávolítót, természetesen az extra strongot, jelenleg várom, hogy milyen hatása lesz. Először az angol tájékoztatót olvastam el, ma reggel pedig feltűnt, hogy a magyar tájékoztatóban 20 perces időt írnak, ami szerintem badarság, ugyanis az angolban még a gyengébbik fajtához is 30 percet javasol, ehhez pedig 60-at, így én ennyivel fogom csinálni, mert ha előbb mosod le, akkor nyilván nem szedi ki rendesen a színt. A szaga szerintem sem olyan zavaró, mint ahogy azt sokan mondták: kellemetlen, de elviselhető. Én gyorsan felvittem a hajamra, mindenhová – és válaszolva egy kérdésre: volt lenövésem, de én arra is tettem, nem hinném, hogy kárt tenne benne -; nem csíp, csak érzem, hogy rajta van. Becsavartam nejlonba és törölközőbe, mert írja, hogy így a hatás jobb lesz. Az eredmény nem teljesen a saját hajszínem, vöröses barna tónus, de rengeteget leszedett a színből, úgyhogy én elégedett vagyok; a hajam sima és puha maradt, még annyira sem hullott, mint festéskor szokott, úgyhogy én elégedett vagyok a termékkel!
2011. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim válasza:
100%
hello! én 4éve festetem elvileg sötétbarnára a hajam,de már inkább fekete színe van.én szőkésbarnát szeretnék elérni,eredetileg gesztenye barna volt a hajam.ma vettem dm-ben ezt a terméket,és csak 20percig hagytam a hajamon,bár én kint áltam a napon és kicsit hajszárítóztam is a hajam meleg hővel,amíg rajta volt a hajamon,és nagyon enyhe vörösárnyalattal de visszakaptam a természetes hajszinem:)) ajánlom mindenkinek!! szerintem/nekem megérte az árát:)és..mindezek mellett puha,selymes a hajam,bár én használtam a befelyezés után egy kis condicionálót:P
2011. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
Mindenkinek köszi,én is kipróbálom,aztán beszámolok!:)
2011. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
53%

Nah,kipróbáltam, a csokoládébarna hajamból rókavöröset csinált.Nagyon szép,két centis barna lenövés és rikító rókavörös-narancssárga alj.

Vajon ezzel mihez tud kezdeni a fodrász?????

2011. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
sziasztok. nekem szőkésbarna hajam van (festett), és ebből szeretnék sötétbarnát csinálni (az az eredeti) jah és egy kicsit váll alatt ér a hajam, göndör. ugye a göndörséget nem tudja kiszedni? csak mert volt olyan hajfesték, amitől majdnem egyenes lett. és 1 elég?
2011. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!