Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalatok a Colour...

Mik a tapasztalatok a Colour B4 hajfesték eltávolítóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
5-6 éve festem feketére a hajam, de világosabb színt szeretnék nyárra. Olvastam, hogy ez kiszedi a hajból a festéket anélkül, hogy roncsolná.
2011. febr. 10. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim válasza:
Sziasztok! Szeretném kérdezni sötét vörös hajú lányoktól aki használta mennyit hatott? Tudom hogy osztodik a vélemény de mégis csak érdekelne! Előre is köszi!
2017. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim válasza:
76%
Sziasztok! En tegnap hasznaltam ezt a szert. Fekete volt a hajam, elotte vörös teny hogy hajszinezőt hasznaltam, de evekig sotet volt a hajszinem, most hasznalat utan egysegesen vilagos lett. Nagyon kellemes a hatása a hajszinemnek. Szerintem jó termék.
2018. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!