Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalatok a Colour...

Mik a tapasztalatok a Colour B4 hajfesték eltávolítóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
5-6 éve festem feketére a hajam, de világosabb színt szeretnék nyárra. Olvastam, hogy ez kiszedi a hajból a festéket anélkül, hogy roncsolná.
2011. febr. 10. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim válasza:
Szerintetek, ha en is kiprobalnam hasznalna? Tegnap festettem feketere ami, nagyon rosszul all es szeretnel az eredeti hajszonemet inkabb, elozoleg olyan fel eve vilagosabb barnara volt festve, az eredto loyan sotet barna lenne.
2012. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim válasza:
29%

2 évig festettem feketére a hajam, az eredeti hajszínem világos barna. kipróbáltam a colour B4-et, mindent a használati utasítások szerint végeztem...

Az eredmény foltos vöröses barna haj lett. 3500 ft-ot nemér meg ez a szar termék, én nem ajánlom senkinek! ( többet értek egy fodrásszal)

2012. máj. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
Bár csak egy tincset próbáltam elsőre belőle, biztos ami biztos alapon. De a feketét szép világos barnára "festette" át. Holnap próbálkozom vele az egész hajamon, majd meglássuk ott mi lesz az eredmény. Egyenlőre 5*-öst kap a termék nálam.
2012. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 Tittaoko válasza:

Én tegnap hallottam róla először! És ma meg vettem és ki is próbáltam,habár én életemben először festettem(színeztem) a hajam,de természetesen nem azt a színt kaptam amit akartam,mert sajnos egy elég sötét barna,szinte fekete árnyalat lett belőle! Kb 4 napja festettem be,de olyan szinten rosszul éreztem magam,hogy ilyen sötét lett...pedig mindenki mondta,h nem olyan rossz mint ahogy azt gondolom,de hát ha nekem nem tetszik nincs mit tenni! Tehát a lényeg,hogy ma megvettem,kipróbáltam ésss nem csalódtam! Maximum kellemeset..mert nagyon féltem,hogy tönkreteszi a hajam,és mivel Afro hajjal rendelkezem,ami alapból is száraz tipusú haj..hát féltem tőle! De persze miután megcsintáltam,szanaszét szárította a hajam,a szagáról nem is mondok inkább semmit,csak,hogy szörnyű büdös:D de amilyen hajpakolást meg regenerálót találtam itthon,azt mind ráraktam! Így most mondhatom,h naggyon boldog vagyok!!! Ajánlani tudom csak! Ja és egyedül azon vaciláltam,hogy normál vagy extra erősségüt vegyek,de normált ajánlották,mivel csak tartós színező volt:) enyhe vöröses árnyalatot kaptam,de csak fényben látszik...egyébként középbarna a hajam!

Tehát nem kell annyira félni tőle,semmilyen kémiai cuccot nem tartalmaz,nem teszi tönkre a hajat,szerintem nagyon jó kis termék:)))

2012. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim válasza:
Szia! en tegnap vettem meg, ma meg is csinaltam, nekem a sotetbarna hajambol, enyhen voroses szokes szint csinalt. szoval en teljesen elegedett vagyok vele. igaz, hogy a voros kicsit fura, de szerintem jo. es eloszor tokre feltem, hogy milesz ha nem lesz jo, de jo lett, es szerintem nyugodtan megprobalhatod, mert megeri;)
2012. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Befestettem hennával gesztenyebarnára a hajam de valami eszméletlen ocsmány színű lett és még sötét is:((( A colourb4 letudná szedni???
2012. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim válasza:
46%
szia! igen, le:) szerintem voroses szoke arnyalatot kapnal:) nekem hasznalt:)
2012. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim válasza:
Nekem eredetileg sötétszőke hajam van. 2 éve festetem fekete színre, aztán múltkor úgy döntöttem kipróbálom ezt a colour b4-et, mert meguntam a feketét, meg eléggé csesztette a hajam.. én fodrásszal csináltam, nehogy elrontsak valamit, mindent pontosan betartottunk, de elég gyér lett az eredmény xd max egy árnyalatot ha világosodott a hajam.. talán még megpróbálom egyszer, lehet most már könnyebben fog világosodni.. de azért remélem, hogy azoknak akik megpróbálják, azoknak jobban fog elsülni..:)
2012. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 Xi Huan válasza:
nekem az eredeti hajszínem aranyszőke volt, aztán egyszer lett csak befestve feketére, és mivel megbántam, ki akartam szedni... a colour b4 kiszedte szinte az eredeti hajszínemre, aztán mikor másnap felkeltem, a tükörbe nézve sötétbarna lett a hajam!!! és erre eddig senki nem tudott magyarázatot adni :(
2012. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim válasza:
Én ma vettem az extra változatot! Fekete a hajam 2 éve. És simán kiszedte. 60 perc hatóidő, sok-sok öblítés és az eredmény magáért beszél. Szebb lett a hajam mint valaha! Nem foltos és nem roncsolódtam! A Dm-be vettem ma 3499 Ft-ért. Szerintem mindent megér!
2012. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!