Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért fiúsodtak el mára...

Miért fiúsodtak el mára ennyire a legtöbb lányok a 15-25 éves korosztály? Bővebben lent! 19/F

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy miért mentek el ennyire a mai fiatal lányon a férfias fiús irányba tehát miért vették át a fiúk szokásait? Pl régen alap volt hogy a fiúk télen bakancsot a lányok pedig csizmát hordanak. Mára több lányon látni bakancsot mint csizmát. Ez csak 1 példa volt a sok közül. De miért vették át a fiúk szokásait a lányok???

2016. dec. 3. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
7%

Oooo!

De nagy ilyenkor az osszefogas ha valaki meg meri kerdezni az igazsagot,meg milyen frappans valaszok erkeznek magyarazatkent!

Praktikus kenyelmes stb,

De hogy a fiuk ezert noiesedtek el az mar persze gaz,vagy epp valaszlepes keppen....

Fiuknal nincs egyenjogudsag meg feminizmus ,csak lehomarozas mint tudjuk.

2016. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
64%
Kedves utolsó, mégis mire fel kéne az a nagy egyenjogúság a férfiaknál? Alapból azért indult el ez az egész feminizmus, mert régebben is a férfiak sokkal jobban meg voltak becsülve, a nők nem dolgoztak, nem volt szavazati joguk, és sajnos még most is lehet tapasztalni egy-két helyen, hogy nem ugyanúgy bánnak a nőkkel, mint a férfiakkal. Ne mondd, hogy normális, ha egy férfi olyan nadrágban jár, ami elszorítja mindenét.
2016. dec. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:
Jólvan üljetek le! A kérdésemre válaszokat kérek nem mellé beszélést!!!
2016. dec. 4. 08:24
 14/65 anonim válasza:
97%

A divat így változik, a lányok megunták azt hogy nekik kis cuki lánykáknak kell lenni. Ezért az egyik kitalálta hogy a fiu részlegről vásárol, ez megtetszett az egész városnak, így a boltok már ilyeneket árusítanak,és ezt hordják.

Erre a kérdésre nem lehet jó választ adni.. Hogy miert ez a divat meg ilyenek..

(Én amúgy nagyon az ellenkezőjét látom. Nálunk a lányok minél lányosabbak akarnak lenni, én meg az egyszerűségem miatt csak úgy vagyok lol)

És amúgy miert zavar az téged, ha sok lány fiúsabb ruhákban jár? Sok más, fontosabb dolog is zavarhatna. De mindegy, én elfogadom..

A fiúk azért tényleg drasztikusabban hajlanak a lányok kinézete felé. De ugye mindenhol van kivétel, és ha megunták majd ezt a helyzetet,akkor a kivételek fogják diktálni a divatot. Ez mindig igy működött.

2016. dec. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
75%

Most a 90-es es 70-es evek divatja a divat.

Szoval mar lementek ezek a hullamok, es most ujra itt van.

2016. dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:
Mert nekem undorító és nem bírom el viselni hogy egyik nap 1 fiún látom a drapp színű bakancsot másik nap meg pont ugyanazt a bakancsot már 1 lányon és az amúgy is férfi bakancs. Így lett ki találva már nagyon régóta hogy télen a fiúk bakancsot a lányol meg csizmát hordanak. És a lányok miért vették át ezt a bakancs hordást a fiúktól?
2016. dec. 4. 13:29
 17/65 anonim ***** válasza:
52%

A mai emberiség egyik legnagyobb hibája az, hogy képtelen elfogadni a másikat olyannak, amilyen, folyton csak ítélkezni tud, beszólnak a másiknak pedig az ő életéhez semmi köze...stb



És mi van ha neked nem tetszik? De másnak meg igen! Kész és pont. Fogadd el hogy különbözőek vagyunk különböző igényekkel.


Én is undorítónak találom ezeket, mint ahogy már írtam, viszont nem kattog rajta az agyam, mert a saját életemmel foglalkozom.

Másnak meg esetleg nem tetszik hogy izmosabb egy kicsit a combom és a karam. És? Azt hiszed hogy érdekel ez engem? Magasról teszek rá.

Pedig a női fittneszt is sokan fújojják.

2016. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:

Mert folyamatosan változik a világ. Manapság elméletben szabadság van, így mindenki abba öltözhet, ami tetszik neki. Lehet, hogy közrejátszik az is, hogy a nők önfentartókká válltak, bár szerintem az pozitívum ha egy nőnek van saját megélhőség forrása. Szerintem a divat is nagyban közrejátszik meg a csordaszellem.

18/ L

2016. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
29%

12!

Latom a te kezedben sem volt meg ferfi sztreccs nadrag!

Mit es hol szorit el??

Ha "arra" gondolsz az ott ugy van szabva hogy legyen neki hely.

A tobbi helyen meg ugy szorit mint a lanyokat....

Es amiket felsoroltal mar megszuntek, most a nok malman folyik a viz!

Ha nem vetted volna eszre a nok sokkal tobb mindent megtehetnek mint a ferfiak lasd. Oltozkodes, (egyesek ferfi ruhat viselnek es meg tamogatjak is oket) a szexualitas teren a meleg ferfiakat elitelik, ellenben a meleg noket istenitik, es meg sorolhatnam a kivetelezest amikor a rendor buntet! Nyilvan a nokkel elnezobbek! ( tapasztalat )

Ugy hogy nagyon nem kell kaparnod!

2016. dec. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
91%

"Így lett ki találva már nagyon régóta hogy télen a fiúk bakancsot a lányol meg csizmát hordanak."


Ugye tisztában vagy vele, hogy ez a "nagyon rég" valójában a 60-as éveket jelenti? Valójában a csizma sokáig férfi vagyis helyesebben uniszex viselet volt, csak aztán a városi életforma elterjedésével egyszerűen már nem volt szükség rá tovább. Aztán úgy a 60-as években valakinek eszébe jutott, hogy keresztezi magassarkú cipőt a csizmával és női divatlábbeliként visszajött, de haszna az amúgy továbbra sincs.


Egyébként látszik, hogy csak 19 éves vagy, én 29, mikor én voltam annyi idős mint te most, akkoriban minden lány boxcipőben, sportcipőben szaladgált, az egész gimiben volt 2-3 lány (pedig nagy gimnáziumba jártam kb. 300 lány volt a négy évfolyamon), aki csizmában járt. Nekem épp az a furcsa, hogy azok után, hogy a 2000-es években mennyire kikopott a csizmahordás, a mai fiatal lányok, hogy fölfedezték újra, helyesebben a divat fölfedeztette velük. Mert mint mondtam én például ismertem olyan lányt, aki azért nem hordott csizmát, mert, hogy az milyen gáz már, meg senki nem jár abban, ez mind 2005-ben volt!

2016. dec. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!