Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért fiúsodtak el mára...

Miért fiúsodtak el mára ennyire a legtöbb lányok a 15-25 éves korosztály? Bővebben lent! 19/F

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy miért mentek el ennyire a mai fiatal lányon a férfias fiús irányba tehát miért vették át a fiúk szokásait? Pl régen alap volt hogy a fiúk télen bakancsot a lányok pedig csizmát hordanak. Mára több lányon látni bakancsot mint csizmát. Ez csak 1 példa volt a sok közül. De miért vették át a fiúk szokásait a lányok???

2016. dec. 3. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
77%
Pedig a szép, szűkített orrú, női Martensnél nincs jobb télen:) Nem csúszik, nem ázik, meleg és nem is ormótlan. Télen a barátom és én is ugyan azt a modellt hordjuk, pedig elég biztosak vagyunk abban, mi van a lábunk között.
2018. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
100%

Réges-régen (tehát az általad említett időszaktól mégrégebben) a férfiak hordták a csizmákat is. Ezt is átvették a nők, ahogy a nadrágot is, a nagy frizurákat is stb.

Egyéb megközelítések:

- ami tetszik az embereknek, azt másolják

- a lapos talpú csizmák ormótlanok, a bakancsok jól néznek ki

- kényelmesebb egy bakancs farmerrel egy rohanós napon, mint egy akármilyen "kényelemes" sarkú cipőcske fellibbenő szoknyával

- a divatot persze valamilyen szinten mi is alakítjuk, de azért a legtöbb 15-25 közötti lánynak, akiket látsz, nincs beleszólása abba, hogy mit árulnak a boltokban

- könnyebb kigondolni, mit kéne felvenni aznap, ha egyszerűen lehet viselni a ruháinkat, pl. tornacipő farmerrel pólóval. A különlegesebb, nőiesebb darabokat össze kell válogatni, viselni is nehéz, nem megy mindenkinek. Rosszabb, ha egy lány elveszlik a szép ruhája mögött, mintha csak slampos és átlagos.


Ezek elég egyszerű okok, nem akarok rosszindulatú lenni, de ha már kritizálni akarsz egy csoportot, "mert te gondolkodsz", akkor erőltesd meg jobban magad.

2018. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
8%

Rengeteg embernek izlése sincs, a nőiesség pedig kihalóban, de ugyanúgy a férfiasság is...


A viselkedéstől kezdve a stílusig...



S kérlek ne általánosíts!


Pl én 25 múltam, jól tartom magam (edzés, ápoltság...stb), egyedi elegáns nőies stílusom s pozitív kisugárzásom van.

De nem egy ember megmondta: Ez hiányzik a legtöbb nőből.


A mentalitás és a hobbi is jelentősen fontos számomra.


(szobrászat, grafika, 3D modellezés, varrás, faragás...stb. - annyi művészeti ághoz értek, hogy nagyon ritka az olyan megrendelés, amit ne tudnék megcsinálni)


S olykor szerszámokat is ragadok, szereléshez és barkácsoláshoz is értek. (manapság korombeli srácok egy zárat se tudnak lecserélni, nem hogy átkárpitozni a kanapét bőrre - néznek is néha, hogy a kiöltözött magassarkús csaj ilyet csinál ><)


A fiatalabbak s korombeliek 80%-a kb semmit se tud, nem is értenek dolgokhoz...


Bárcsak a kinézetük lenne a legkevesebb gond, kedves kérdező 😂


S egyet értek az elsővel... a srácok nagy része pedig elcsajosodik.😁


25/N

2018. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
Elegáns, nőies stílus elhiszem, milyen kényelmes faragáshoz vagy egy jó photoshop fölött görnyedős napon...
2018. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:

Én kaposvári vagyok, legtöbb nőt itt látom. De egyáltalán nem vettem észre hogy férfiasak lennének. Látok néha bakancsot lányon, de olyat nem szoktam látni aki férfiasan néz ki.


Lányos tinifiúkat viszont mindenfelé látok. Akkora bokájuk van mint egy 50-60 kilós lánynak, és ráfeszül a nadrág.

Nincs semmi kiállásuk.

2018. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!