Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért fiúsodtak el mára...

Miért fiúsodtak el mára ennyire a legtöbb lányok a 15-25 éves korosztály? Bővebben lent! 19/F

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy miért mentek el ennyire a mai fiatal lányon a férfias fiús irányba tehát miért vették át a fiúk szokásait? Pl régen alap volt hogy a fiúk télen bakancsot a lányok pedig csizmát hordanak. Mára több lányon látni bakancsot mint csizmát. Ez csak 1 példa volt a sok közül. De miért vették át a fiúk szokásait a lányok???

2016. dec. 3. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
58%
Én meg bandás pólókba járok, van kb. 2 női ruhadarabom, a többi férfi vagy uniszex. Egx kib*szott nagy acélbetées bakancsba járok....figyelj most én akkor biztos igénytelen vagyok, meg minden, de nekem ez tetszik, és nem fogok megváltozni, mert nem érdekel, hogy erről ki mit gondol, mert ez tetszik. És nem fogok kis estélyibe, meg magassarkúba tipedni, mert másnak az tetszik. Sry
2017. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam semmit ilyet álljon meg a menet! Akkor te külsőre 1 férfi vagy!
2017. jan. 8. 17:55
 53/65 A kérdező kommentje:
De én az ilyenekre nem mondtam 1 szóval sem hogy igénytelen!!!
2017. jan. 8. 17:56
 54/65 anonim ***** válasza:
40%
Jujjj férfi vagyok! 😰😱😱
2017. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
2%

Hat valoszinu ha ugy oltozkodsz mint ahogy a kerdezo leirta!

Egy ket "nonek" meg fhaszt kene noveszteni bar lehet azt is megerjuk es mar tenyleg ferfinek nez ki..

2017. jan. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem mindig is voltak, mindig is lesznek olyan nők, akik férfiasabban öltözködnek, és ezt el kell fogadni, ha nem a te eseted, akkor annyi.


Én amúgy 17 éves lány vagyok, és eléggé nőies stílusú, de én nem csak télen, hanem ha 25 fok alatt van a hőmérséklet, acélbetétes bakancsot hordok, mert kényelmes, nem jön szét fél év alatt, és nekem nagyon tetszik :)) De amúgy imádok sminkelni is, gyakran hordok szoknyát, stb.


Viszont nem ez alapján kell egy embert megítélni, attól még ,hogy egy nő férfiasabban öltözködik, nem lesz kevésbé ember. Mért lenne erény bárkinek is, hogy valamilyen nemű?

2017. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
47%

Jol irtad utolso!

Kar hogy csak a lanyokra erted!

A fiuknal is ilyen optimistan kene fogalmazni, miszerint el kell fogadni es ha neked nem jon be hogy valakinek tetszik es kenyelmes egy noi ruhadarab akkor nem a Te eseted es kesz!

2017. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
91%

56-os vagyok


A srácoknál is ez a véleményem, ha vkit az tesz boldoggá, hogy rózsaszín unikornisos, masnis pulcsit vesz fel, meg tüllszoknyát, meg nemtom, akkor egészségére. A diszkrimináció, meg a másik megvetése, csak mert nőies/férfias, mindenkinek káros. Nekem szimplán nem tetszik a páwás outfit, de na, most ezért nem fogok vkit utálni.

2017. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
0%

Nem Ertem ha egy fiu noi ruhakat tud kenyelmesnek tartani akkor miert gondolja mindenki hogy az csak rozsaszin unikornisos pulover, tull szoknya es magassarkuban nyilvanulhat meg???

Egy nem szrasszos farmer, vagy egy sotetebb szinu pulover mar nincs is a palettan?

Egy no is ha ferfi ruhat vasarol , nyilvan nem frakkot meg oltonyt lakkcipovel fog viselni!

Hasznaljuk az eszunket..

2017. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a válaszokat, csak a kérdésből indulok ki. Nagyon sok az önbizalomhiányos lány, aki rejtegeti a szépségét, a testét - ez utóbbit főleg a szexista megbélyegzések miatt. Vannak, akik, ha nem is tudatosan, de ezzel akarják kompenzálni a nemek közötti egyenlőtlen erőviszonyokat. Én is az utóbbi időben szedtem össze magam annyira, hogy szépen lassan leváltsam a tornacipőt és az XXL-es pulcsikat. Egyelőre még marad a farmer, de abból is igyekszem keveset hordani, szövet hatásúval "csalni". Van pár szoknyám meg ruhám is, de azokat még csak nyaralásokon merem felvenni. De már kísérletezem, ékszereket is hordok, és nem próbálom mindenáron eltakarni magam, elbújni mindenki elől. Sokat gondolkoztam ezen a gender témán is, de őket nem keverném ide, mert rajtuk butaság "számon kérni". A többi meg majd idővel változik, ahogy a társadalom is nyitottabb lesz, főleg az országon belül.


21/L

2018. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!