Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A slampos férfiak miért...

A slampos férfiak miért veszik rossz néven az elutasítást?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyről hallani manapság, hogy a nők így meg úgy, r.i.b.a.n.c az összes és csak a pénzes pasik kellenek nekik. Holott nem a pénz a lényeg (számomra legalábbis), hanem a megjelenés! Egy kulturált, csinos öltözéknek nem kell márkásnak lennie. A jól öltözöttség pusztán ízlés és igényesség kérdése. Éppen így az ápoltság is.


Ugyanakkor érdekes, hogy az ilyen srácok is a szép, csinos lányoknál próbálkoznak. Vajon miért nem akarnak egy hozzájuk hasonló megjelenésű lánynál próbálkozni? Csak nem azért nem, mert azok nem tetszenek nekik? Érdekes... akkor miért csodálkoznak, ha ők maguk sem tetszenek a csinos lányoknak?


Lehet támadni azért, hogy mennyire felszínes vagyok és a többi, de én legalább vállalom, hogy számomra igenis fontos a külső.


2013. nov. 11. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
43%
tehát aki csúnya az haljon meg egyedül mint egy kivert, szánalmas, nyomorult kutya mi?
2013. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
nem, de ha (hogy téged idézzelek) valaki "csúnya", az ne akarjon egy kb modell kinézetű nőt magának, illetve hát akarjon, de ne panaszkodjon, ha elutasítják. ő meg sem látja a "csúnyább" nőket, hát ne várja el, hogy akkor őt meglássák. lejjebb kéne adni a külső adottságaihoz mérten.
2013. nov. 11. 19:14
 3/75 anonim ***** válasza:
Aki már eleve úgy beszél magáról, mint itt néhányan, hogy "úúú de ronda vagyok", az igen, dögöljön meg.
2013. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
25%
Aha. S áruld már el nekem, ki dönti el mi a slampos? Én azt hordom amit szeretek és kényelmes. Ritkán veszek fel inget mert nem szeretem. A férfi lehet szakállas pl., akkor az már slampos? Bár amilyen díszb_zi ideálokat nyomnak a mai fiataloka agyába, nem lepődnék meg ha 1000 év alatt elcsupaszodnánk...
2013. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem a csúnyaságról volt szó, hanem arról, hogy sok srác slampos, nem tud öltözködni, nincs stílusuk, de elvárják, hogy a csinosabb lányok rájuk is felfigyeljenek. Senki nem írt egy szót sem a csúnyákról.
2013. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:
Pont az ilyen "én azt hordom amit szeretek és kényelmes" öltözködésű emberek (nők és férfiak egyaránt) az IGÉNYTELENEK! Nem érdekli őket, hogy hogy néznek ki, a lényeg a kényelem. Mindez nem baj, amíg egy ilyen nem engem hord el mindenféle utolsó útszélinek csak azért, mert visszautasítom.
2013. nov. 11. 19:19
 7/75 anonim ***** válasza:

hát, csak az a probléma, hogy te KEDVES KÉRDEZŐ nőként csak iylen fess férfiakat tudsz magad elé vizionálni! Pl a Tarzanban is egy vademberről szól, de JÓKÉPÜ vademberről, mint ahogy azt a Disney megvalositásában is láthattuk!


Arról meg ugyancsak elfeledkeztél, hogy a nők nem nagyon érik be a saját kategoriájukba eső pasival, ha önmagukhoz képest 1-2 klasszissal jobb pasi is csettintésre jár nekik! Mert ez igy van.


Na és a elönytelen megjelenésű (ronda és/vagy izomtalan és/vagy alacsony) pasiknak épp ezért a legalja nők fognak csak jutni, ami meg azért annyira nem oké. Szal senkinek sem kell ronda nő, akik általában még idegbetegek is. :/


Érthető?

2013. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
én hiába megyek le tuxedóba a dizsibe, akkor se néz rám egy vállalható nő sem. Mert nem vagyok magas, sem izmos, sem joképü.
2013. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
100%

Pont az ilyen "én azt hordom amit szeretek és kényelmes" öltözködésű emberek (nők és férfiak egyaránt) az IGÉNYTELENEK! Nem érdekli őket, hogy hogy néznek ki, a lényeg a kényelem.


- Itt viszont veled nem értek egyet. Én is azt hordom, ami nekem kényelmes, de ettől még odafigyelek arra, hogy úgy nézzek ki, ahogy jónak érzem.

A kényelmes viselet nem ellentéte a stílusosnak.

Egy farmer póló kombót is stílusossá lehet tenni.

2013. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:

jaaa na igen, az utolsó mondat úgy már jó, egyébként igen


ezt én se értem, én is felszoktam venni laza nem nem úgy laza hogy "hüüü de hipper gizda vagyoook, ideee néézzetek csajsziiik"


de mondjuk igazából át se fut ilyen a fejemen, de nem is úgy megyek ki hogy közben azt gondolom na most MINIMUM 100 LÁNY jöjjön oda hozzám milyen über királyul nézek ki vagy mind el küldöm a jó büdös *******

2013. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!