Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A slampos férfiak miért...

A slampos férfiak miért veszik rossz néven az elutasítást?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyről hallani manapság, hogy a nők így meg úgy, r.i.b.a.n.c az összes és csak a pénzes pasik kellenek nekik. Holott nem a pénz a lényeg (számomra legalábbis), hanem a megjelenés! Egy kulturált, csinos öltözéknek nem kell márkásnak lennie. A jól öltözöttség pusztán ízlés és igényesség kérdése. Éppen így az ápoltság is.


Ugyanakkor érdekes, hogy az ilyen srácok is a szép, csinos lányoknál próbálkoznak. Vajon miért nem akarnak egy hozzájuk hasonló megjelenésű lánynál próbálkozni? Csak nem azért nem, mert azok nem tetszenek nekik? Érdekes... akkor miért csodálkoznak, ha ők maguk sem tetszenek a csinos lányoknak?


Lehet támadni azért, hogy mennyire felszínes vagyok és a többi, de én legalább vállalom, hogy számomra igenis fontos a külső.


2013. nov. 11. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:

ááááh, hogy valahogy egyszerűen mindig ide jukad ki, pedig az első pár kérdésnél még pont írni is akartam hogy ,


naaa nem is rossz, nincs 200 komment az össze vissza vitázásról hogy bezzeg a törpe pasik vagy bezzeg a szüzek vagy bezzeg a nem tök szépek,, dee.. hát igen még jó hogy nem írtam

2013. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:

olyan szürön látod a világot, ami nem mutatja az elönytelen külsejü embereket.


- Mit nem adnék egy ilyen szűrőért!!! Tudod milyen k..rva unalmas bámulni az elcs--eszett ombre frizurás klón csajokat a muffin nacikban, mű celine táskával? Vagy a zsíroshajú rokkereket dimmu pulcsiban, mert az milyen menő... vagy a garbótetkós színes hajú HC gyökerek... és még sorolhatnám. Csak tömeg, semmi egyediség, semmi egyéniség, semmi stílus.

2013. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 A kérdező kommentje:

Szándékosan kihangsúlyoztam, hogy a jólöltözöttség nem pénz kérdése és nem csak márkás cuccokban lehet valaki elegáns. Nekem pl 1 márkás cuccom sincs, mert én sem vagyok pénzes, mégis csinosan öltözködöm.


45%-os, nost, az az igazság, hogy nem láttam még jóképű férfit rosszul öltözve, úgyhogy nem tudok a kérdésedre válaszolni. Bár volt már olyan, hogy fiatalabb srácot, aki helyes volt kiröhögtem az öltözéke miatt (buggyos nadrág és a társai). De férfiakról lévén szó, tényleg nem találkoztam még jóképűvel de slampossal.

2013. nov. 11. 19:35
 24/75 anonim ***** válasza:
ennyi...mondom én, hogy te ilyen külsőista ribi vagy...kb mint gábor zsazsa, ő mondta azt, hogy egy gazdag férfi nem lehet ronda. :/
2013. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
nagyon más dimenzióban élhetsz (a szép emberek dimenziojában történetesen), ha nem láttál még szép férfit gáz ruhában. Lehet le kéne néha másznod a gazdagnegyedből.
2013. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 A kérdező kommentje:

Totálisan igazad van, kedves 45%os, köszönöm, hogy felnyitottad a szemem!


A többieknek még él a kérdésem :)

2013. nov. 11. 19:39
 27/75 anonim ***** válasza:
0%

KÜLSŐŐŐŐŐŐŐŐŐISTA!!!!!!


na, de mondd már meg légyszi, te igy alapbol szépnek születtél, vagy a nulláról jöttél fel vért izzadva? MErt akkor átéreznéd a mások helyzeteét és értenéd a gondolkodásukat.

2013. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyet kell értenem veled. Szerintem ez egyáltalán nem felszínesség kérdése. Az a felszínesség,mikor valakinek kicsit kerekebb a feje vagy nincs rajta méregdrága parfüm meg ruha és emiatt rá se nézel. Ez nem az,inkább úgy fogalmaznék,hogy ezen látszik,ki mennyire akar.


Figyelek arra,hogy mit eszem,nap mint nap azért küzdök,hogy jobb alakom legyen(van még mit alakítani rajta mondjuk,nem mondom,hogy nem,de nem ücsörgök tétlenül,mert zavar és mert lehet,hogy azt is zavarná,aki meg nekem tetszik,és lehet hogy sok múlna ezen),fél órákat szórakozom a tükör előtt reggelente,hogy helyén legyenek a dolgok(félreértés ne essék,nem tartom magam csúnyának smink nélkül se,meg kócos hajjal,de mégsem megyek úgy ki emberek közé,mint akit most rángattak ki az ágyból,és főleg nem remélem,hogy ez bárkinek is bejön,hiszen ha az utcán így nézek ki,milyen lehet,mikor nem vagyok nyilvános helyen? Na,érted... akkor az már csak rosszabb lehet,ha kívülállóként nézed.),és akkor még ott van,hogy ha nincs is műkörmöm,a kezem ápolt legyen,ne legyek büdös(a lehelletem se),és a többiről meg nem is beszélek. Ez átkozottul nem pénz vagy genetika kérdése,nem vagyok én se gazdag,nincsenek márkás holmijaim és nem mondom,hogy minden passzol rajtam,mert nem vagyok tökéletes,de igyekszem magamból kihozni minél többet,és addig nem nyugszom,meg sírok azon,hogy nincs senkim,amíg nem mondhatom azt el,hogy mindent megtettem. Mert ez sem minden. Kicsit sem. Ez azon múlik,hogy valaki mennyire tiszteli a másikat és mennyire igényes.


És most lehet sértődni a fiúknak,de őszintén... Nektek nem kell smink,nektek nem kell feleannyit se szórakozni ilyesmivel és néhányan arra nem képesek,hogy ne lelapult,zsíros hajjal vagy dezodort elfelejtve koszos ruhával és sorolhatnám,mászkáljanak minden nap? Jó,igen,nyilván lehet ezt is csinálni,de szerintem amit én megteszek másért,úgy értem,hogy amennyi energiát ebbe fektetek,annyit a másiktól is elvárhatnék egy az egyben... de nem teszem. Ennek a fele,sőt,negyede is elég,mert belátom,nem mindig kellemes ez sem,de muszáj,mert legyünk civilizáltak. DE! És ez az elkeserítő,hogy ennek a töredékére se hajlandóak egyesek. És ennek ellenére bátran hajtanak meg nyomulnak meg azt hiszik,hogy ez csak így megy,aztán nekik áll feljebb,ha egy az egyben megmondom,hogy bocsi,de nem hiszem,hogy ezt szeretném..


És akkor a belsőről már nem is beszélek,mert az meg a másik. Ott is ugyanaz a szabály: csak annyit várj el a másiktól,amennyit te is megteszel. Szerintem ez így fair,és ha valaki igenis ad magára,a külsejére,a beszédére,próbál normálisan viselkedni,tud bánni rendesen másokkal és ez nem csak a szerelemre igaz így,akkor mindezt ha elvárná,az sem számítana magas igénynek,hiszen ha ő megteszi,bárki más miért nem tudja? Márpedig sokunk(ahogy én is) megelégszik kevesebbel is,de még az is túl magas elvárásnak számít meg hű... Szóval... Talán nem kéne sírni ilyenek miatt,hanem kicsit jobban erőlködni. Tessék,kövezzetek meg a kérdezővel együtt.:D

2013. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
45%-os, amit csinálsz, az nem csak értelmetlen, de ritka undorító is. Ha úgy nézel ki, mint amilyen a személyiséged, ne csodálkozz semmin. Én viszont itt befejeztem.
2013. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 A kérdező kommentje:
Vagyok annyira gerinctelen r.o.h.a.d.é.k, hogy alapból szépnek és jó ízléssel rendelkezőnek születtem. Úgyhogy ezúton is szeretnék elnézést kérni ezért! Bár továbbra sem tudom, hogy jött ide a csúnya-szép kérdés, de ez örök rejtély marad. Ellenben látom, nagyon unatkozol, de sebaj, mert én is ráérek még úgy fél órát!
2013. nov. 11. 19:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!