Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A slampos férfiak miért...

A slampos férfiak miért veszik rossz néven az elutasítást?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyről hallani manapság, hogy a nők így meg úgy, r.i.b.a.n.c az összes és csak a pénzes pasik kellenek nekik. Holott nem a pénz a lényeg (számomra legalábbis), hanem a megjelenés! Egy kulturált, csinos öltözéknek nem kell márkásnak lennie. A jól öltözöttség pusztán ízlés és igényesség kérdése. Éppen így az ápoltság is.


Ugyanakkor érdekes, hogy az ilyen srácok is a szép, csinos lányoknál próbálkoznak. Vajon miért nem akarnak egy hozzájuk hasonló megjelenésű lánynál próbálkozni? Csak nem azért nem, mert azok nem tetszenek nekik? Érdekes... akkor miért csodálkoznak, ha ők maguk sem tetszenek a csinos lányoknak?


Lehet támadni azért, hogy mennyire felszínes vagyok és a többi, de én legalább vállalom, hogy számomra igenis fontos a külső.


2013. nov. 11. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
54%
haverom meg lemegy elnyütt cipöbe meg ocska divatjamult farmerbe, aztán csinos nők állnak le vele dumálni ugy, hogy a gyerek különösebben nem is rendelkezek nagy dumával. CSak hát joképü
2013. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
ja illetve az elöző válasz is igaz, a kettő nem zárja ki egymást,
2013. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 A kérdező kommentje:

Én sem zártam ki azt, hogy a kényelmes az lehet csinos is. Viszont van, aki kizárólg az alapján választ ruhát, hogy az kényelmes legyen és nem nézi közben, hogy úgy néz ki, mint egy csöves. Nekem is minden ruhám kényelmes, de csinos is, mivel alapból a csinos ruházatok között válogatok aszerint, hogy melyikben érzem jól magamat.


Na igen, a testi adottság más kérdés...

2013. nov. 11. 19:25
 14/75 anonim ***** válasza:
ja, hogy a testi adottság más kérdés? Mondom én, te ilyen jol kinézős lány lehetsz, aztán olyan szürön látod a világot, ami nem mutatja az elönytelen külsejü embereket.
2013. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:

haverom meg lemegy elnyütt cipöbe meg ocska divatjamult farmerbe, aztán csinos nők állnak le vele dumálni ugy, hogy a gyerek különösebben nem is rendelkezek nagy dumával. CSak hát joképü


-Megint kevered. Nem az a téma.

Amúgy szakadt tornacipőben is lehet stílusos. Bár tudom, hogy itt rajtam meg a kérdezőn kívül nem sokan értetek a divathoz...

2013. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
a schlampe am is krvát jelent németül D:
2013. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:

ja oké, csak akkor te se szólj be ha úgy öltözködik ahogy neki jó, ééés mondjuk az szar, DE ezt nem is teszed szóval oké.


persze ettől még valakinek eshet rosszul, hogy háát, ezek szerint rossz az izlése, de azért szerintem valami baromi förtelmes izlés kell ahhoz hogy mindekinek szarul nézzen ki,

2013. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a "testi adottság más kérdés", hogy az egy jóval mélyebb téma az általam felvetettnél és nem is akarom ezt ide belekeverni, mert a jelen kérdésemhez semmi köze.
2013. nov. 11. 19:29
 19/75 anonim ***** válasza:
Ja értem, akkor nálad már az is para, hogyha valaki joképü de gáz a stilusa? Akkor ezek szerint aki jól öltözködik de csunya azt is elküldöd? Külsőista ribiiiiiiiiiiiiii
2013. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
70%
A divat csak egy nagy üzlet, ami pár embert milliárdossá, rengeteget pedig birkává tett...
2013. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!