Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A slampos férfiak miért...

A slampos férfiak miért veszik rossz néven az elutasítást?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyről hallani manapság, hogy a nők így meg úgy, r.i.b.a.n.c az összes és csak a pénzes pasik kellenek nekik. Holott nem a pénz a lényeg (számomra legalábbis), hanem a megjelenés! Egy kulturált, csinos öltözéknek nem kell márkásnak lennie. A jól öltözöttség pusztán ízlés és igényesség kérdése. Éppen így az ápoltság is.


Ugyanakkor érdekes, hogy az ilyen srácok is a szép, csinos lányoknál próbálkoznak. Vajon miért nem akarnak egy hozzájuk hasonló megjelenésű lánynál próbálkozni? Csak nem azért nem, mert azok nem tetszenek nekik? Érdekes... akkor miért csodálkoznak, ha ők maguk sem tetszenek a csinos lányoknak?


Lehet támadni azért, hogy mennyire felszínes vagyok és a többi, de én legalább vállalom, hogy számomra igenis fontos a külső.


2013. nov. 11. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
jaj meg olyan is volt már, hogy le akartunk ülni két szabad székre, és a joképü haveromnak azt mondták, hogy szabad a szék, amikor meg meglátták, hogy én is jövök, akkor már hirtelen nem volt szabad. Na de le tudtunk ülni mellettük lévő másik asztalhoz, és akkor meg odament hozzájuk két magas és fess joképü srác tök random. És azoknak PERSZE, hogy szabad volt a szék! Ja és ez két ilyen tök átlag csaj volt, szal nem szépségkiránynők.
2013. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 A kérdező kommentje:
45-ös: én hozzám hasonló nőkről, nem pedig kis p.i.c.s.á.król beszéltem. Az a te lelki szegénységedet tükrözi, ha azok viselkedésére alapozod a nőkről alkotott véleményedet.
2013. nov. 11. 19:54
 43/75 anonim ***** válasza:
hát te valami nagoyn emberfelettinek tarthatod magad, mert eddig mindig csak azt irtad le, hogy te mennyire különlegesebb vagy bárkitől
2013. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
100%

ááááááhhhh, neeem


"Mondom teljesen természetes modon és barátságosan, hogy hello.


És a csaj meg AZZZZZZONNAL bevágott iylen "huzzálmár" fintorgást és felállt és elment."

"Ráadásul ezek megfoghatatlan dolgok, nem ugy mint a sminked"


neeem, igen talán fizikaliag megfoghatatlanok, mert ezeket ÉREZNI KELL! persze most nem azt mondom, ok levantudva, ezt érzéssel csináld és kész, ha nem megy szar vagy


dee, nem tudom elhinni hogy itt egyes emberkeben nincs semmi intuíció, ösztön, logika, valami alap, nem érez át egyáltalán semmit abból ami körülötte történik, vagy vele??? nem látja semennyire át a dolgokat?, csak megrögzötten, igeeen, ez azért van mert materalista ribi minden lány, stb stb.... áhhh nem , ilyen nincs


ez a oda köszöntem hogy hello is lehetet simán rossz, és nem azért mert szarul voltál öltözve, valoszinüleg baromira nem azon múlt, akárhogy öltözhettél volna, máson múlik ez de itt úgy látszik egyesek nem látnak túl a külsőn, és nem nem belső értékekre gondolok hanem egyszerűen az érzésekre, tudod érzeni a levegőben hogy feszült a légkőr meg ilyesmi, de már írtam..

2013. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:

mivel már rengeteg nőhöz odamentem életem során, és nem ma kezdtem ezt a dolgot, ezért nem érzem magam annyira hülyének, hogy ne vegyem észre azt, hogy hova nem kellek. Mert mivel nem vagyok joképü sem fess, nekem sokkal inkább kell a személyiséggel és a verbális dolgokkal xarakodni, mint a szebb embereknek.


És elhiheted nekem, hogy én akkor ott teljesen természetes és határozott voltam. Semmi tolakodás. A csajnak egyetlen problémája az volt, hogy nem néztem ki elég jol neki. Aztán mivel egy lusta materialista és külsőista aljadék, ezért még a szituácio tapintatos kezelésére sem volt hajlando, hanem nagy bunkón otthagyott.

2013. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:

jaaa igen, és hogy nem aláztál meg senkit. Okkéé, de pont ezt mondom


ettől ő még besértődhet, mert ha te még szuper kedves is voltál és? neki nem jött át. Azt ennyi, vagy egyszerűen könnyebb neki így feldolgozni és nem érdekli hogy különösebben mi a véleményed erről, ettől ő még persze lehet hülye de na,

2013. nov. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
egy rondább nő tuti nem küldött volna el, hanem ott elkezdett volna egyböl vigyorobni.
2013. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 A kérdező kommentje:
45%-os és végre megérkeztél a kérdésemhez: AKKOR MIÉRT NEM EGY RONDÁBBAL KEZDESZ?
2013. nov. 11. 20:04
 49/75 anonim ***** válasza:

jó oké hogy érzed hova nem kellesz? De akkor ennyi? Ebben ki merül? tudod hogy csúnya vagy stb és minden nő ribi,,, szóval ötleted sincs mit kéne másképp vagy nincs rá más mód, semmi,,,


az a 2 lány például két hülye pitsa volt,, nehogy már ilyen degenerálit pitsák döntsék el milyen a világ, komolyan ne rendeld már alág magad két kis qrvának, jaj ezt meg ezt mondták--- fhuuhuu és akkor mi a tök van, de oké ahaha volt több nő is IGEN tudom, háát, ugyanez, csak tapasztaltál már annyit hogy tudnád mit kéne hogy, mert én akár kamerával végig megyek a munkahelyemen és lekamerázon az összes idősebb csávót és interjút készitek velük hogy hány csajuk volt, és van e feleségük,,


hát illetve elég soknak van, akkor majd arról kérdezek milyen és hogy a tökömbe jött össze vele mikor így néz ki?? aztán kép szakadás mert valoszinüleg beverik a képem,, de na,, majd azért megpróbálom

2013. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
Egyébként az is vicces, hogy a lányok mind "külsőisták" (nincs ilyen szó, csak megsúgom), de persze A RONDA LÁNYOK... szóval így.. ezt... Nem értem, ha a külső alapján méred magad, akkor fogadd el, hogy azon a szinten kezelnek.
2013. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!